• باز هم حادثه در مترو تهران

آخرین جزئیات حادثه تلخ در ایستگاه مترو طرشت تهران / برخورد دو قطار با 48 مصدوم + تصاویر

دقایقی پیش قطاری در ایستگاه متروی طرشت در خط ۲ مترو به علت نقص فنی ایستاده بود که یک دستگاه قطار دیگر از پشت با این قطار برخورد می‌کند.

به گزارش استناد نیوز، دقایقی پیش حادثه ای تلخ و نادر در ایستگاه مترو طرشت رخ داد و دو قطار با هم برخورد سختی داشتند. در این حادثه قطار مترو که از غرب به شرق در حرکت بود با قطار متوقف شده برخورد کرد.

بلافاصله موضوع به حادثه به اورژانس گزارش شد و عوامل اورژانس با دو دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۳۰ دستگاه آمبولانس و دو دستگاه موتورلانس در محل حادثه حاضر شدند. 

دکتر پیرحسین کولیوند، سرپرست اورژانس کشور در این خصوص و مصدومان حادثه گفت: در حال حاضر ۴۸ مصدوم شناسایی و خارج شده‌اند و اقدامات درمانی لازم برای آنها انجام شده است. همچنین اغلب مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند. تاکنون هفت مصدوم نیز جهت دریافت خدمات تکمیلی به بیمارستان منتقل شدند. برخی مصدومان نیز به درخواست خودشان برای بررسی بیشتر به بیمارستان اعزام شده‌اند.

وی افزود: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و عوامل اورژانس در حال انتقال مصدومان به بیمارستان‌های حضرت رسول، امام و شریعتی هستند.

همچنین رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران پیرامون علت این حادثه گفت: علت برخورد ۲ قطار در ایستگاه طرشت مترو، نقص فنی ناشی از سیستم‌های کنترلی بوده است. بارها نوسازی و تجهیزات مترو را مطرح کرده‌ایم. قطارهای مترو قطعاً نیازمند تعمیر و نگهداری و همین‌طور تجهیزات لازم هستند.

مترو طرشت تصادف

حادثه در مترو طرشت

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار