• حمایت عربستان از داعش

آیا عربستان در حمله تروریستی تهران نقش دارد؟

عربستان درحالی ایران را به حمایت از تروریست متهم می کند که خود از حامیان اصلی داعش در منطقه و یکی از عوامل اصلی شکل گیری این گروه تروریستی است

 به گزارش استناد نیوز، حمله تروریستی در تهران در روزی اتفاق افتاد که ساعاتی پیش از آن وزیر خارجه عربستان در اقدامی بی شرمانه در توییتر اعلام کرد: ایران به خاطر دخالت و حمایت از تروریسم در منطقه باید تنبیه شود.

عربستان درحالی از حمایت ایران از تروریست سخن می گوید که بزگترین گروه تروریستی (داعش) دست پرورده خودش است. این توئیت عجیب وزیر خارجه عربستان ساعاتی پیش از حمله تروریستی داعش در تهران، شایعه دخالت عربستان در حمله به تهران را در فضای مجازی منتشر کرده است، قطعا دستگاه دیپلماسی دولت و سایر نهاد های ایران این موضوع را بررسی خواهند کرد، باید دید چه واکنشی از طرف ایران داده خواهد شد.

توییت وزیر خارجه عربستان داعش

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
 • علی

  باید به عربستان بیشتر از این مجال داده نشود به جز مکه ومدینه تمام نقاط عربستان باید از روی نقشه حذف شود. یا علی

 • آرمان

  وای بر ما
  وای بر رهبرمون
  وای بر رئیس جمهورمون
  اگه جواب همچین گستاخیی داده نشه
  باید ریاض رو به آتش بکشید ....
  باید کسانی که هنوز درگیر جهالتشون هستند به بدترین شکل مجازات بشن

 • پارسا.ع

  بی ربط.

 • Alireza

  بهترین راه مقابله با تروریسم حذف عربستانه. اونا مکه و مدینه دارن؟ خب عمروعاص و معاویه هم قران سر نیزه داشتن ولی حضرت علی گفت به اونا و قرانهای سر نیزشون حمله کنید.

 • محمد

  عربستان باید از صحنه روزگار محو شود

 • قدرت اله شیران از اصفهان

  حمله ناجوانمردانه استکبار که گروهی ترسو و بزدل به نام داعش را ساخته اند "بدانند ملت ایران دارای فرهنگ والا و روحیه جنگاوری داشته و بداند جواب جنگ ناجوانمردانه را در میدان رزم مردانه جواب خواهند دادو ملت ایران نامرد نیستند که افرادبی دفاع وزنان وکودکان و کهنسالان را به خاک وخون بکشند
  اگر رهبر معظم ا یران اجازه نبرد به مردان جنگجوی ایران را بدهد و راه را برای رفتن به جنگ بزدلها بدهد دلاوران ایران سلطه زن صفتان ترسوی واهابیان زیر سلطه استکبار را در جهان با خاک یکسان خواهند نمود و با نبرد رودر رو "نه ناجوانمردانه را به ان بزدلان
  نشان خواهند داد "
  مسئولین ما متاسفانه راه را برای نبرد بروی ما بسته اند و تاکنون اجازه نداده اند داوطلبان ه میدان رزم بروند" و عربستان بداند ارتش مردمی ایران هرگز از مرگ حراسی نداشته و بدانند اگر درها بروی ما باز شود تا ریاض پیش خواهیم رفت و کمک حامیان انها هیچ کمکی به انها نخواهند کرد ما فقط منتظر دستور رهبر عالیقدرمان هستیم "
  و بدانند سپاه ایران یک ارتش منظم مردمی است که اسم ان لرزه بر پیکر هر متخاصمی به ایران خواهد انداخت و باعث افتخار ملت ایران می باشد "
  سلام و درود بر شهیدان حرم مطهر امام خمینی ومجلس شورای اسلامی در تهران و خانوادههای محترم انها " روحشان شاد

 • مهندس مهراب لاهیجانی

  در بیرون مرز های ایران فقط قدرت اقتصادی و نظامی ما حرف میزند و پند و اندرز و اخلاق کاربرد ندارد ، لذا باید هزینه اقدام علیه منافع ایران با راه کار کوتاه مدت تخریب تاسیسات نفتی و حیاتی عربستان و اسرایل با تجهیز و اموزش ملیت های (یمنی ، عراقی و سوری) که انگیزه کافی این کار را دارند و بلند مدت توسعه اقتصادی ایران از مسیر همکاری با شرکت های بزرگ غربی و ایجاد تفرقه در اعراب با نزدیکی بیش از پیش به اعرابی که را بطه خوبی با ما دارند فراهم نمود.

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار