• بامداد امروز 22 خرداد

تصادف یک دستگاه تانکر 30 هزار لیتری با 16 خودرو در جاده مشهد چناران

فرمانده ایستگاه ۳۶ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از برخورد زنجیره‌ای ۱۶ خودرو در جاده مشهد به چناران و مجروح شدن 9 نفر خبر داد.

به گزارش استناد نیوز نیوز به نقل از میزان، رضا قربانی گفت: این اتفاق حوالی ساعت ۲ بامداد درجاده مشهد به چناران حوالی منطقه چهارفصل در فاصله ۱۵ کیلومتری شهر مشهد به وقوع پیوست و در پی اطلاع رسانی شهروندان به (۱۲۵) بلافاصله گروه امداد و نجات و اطفائ حریق از ایستگاه شماره ۳۶ این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود، در بررسی‌های اولیه و بنا به ادعای شاهدان در ابتدا دو خودرو سواری که در این مسیر در حرکت بوده اند به علت نامعلومی با یکدیگر تصادف کرده، که در پی این اتفاق، برخی ازخودروهای عبوری نیز بدلیل ترافیک بوجود آمده در راه بندان گیر می‌کنند، که یکباره یک دستگاه تانکر ۳۰ هزار لیتری حمل بنزین که از مشهد به سمت چناران درحرکت بوده، به علت نامشخصی با این خودرو‌ها برخورد می‌کند که در این اتفاق ۹ نفر مجروح شدند و به ۱۶ خودرو سواری خساراتی وارد آمد.

قربانی خاطرنشان کرد، آتش نشانان و نجاتگران سازمان آتش نشانی پس از حضور در محل حادثه به سرعت با انجام اقدامات پیشگیرانه، اقدام به مهار آتش سوزی ۲ خودرو و جلوگیری ازآتش سوزی بیشتر خودروهای آسیب دیده نموده و همزمان، گروه امداد و نجات اقدام به انتقال حادثه‌دیدگان به مکان امن و برقراری ایمنی لازم در محل می‌کنند ومجروحان را تحویل تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ داده تا به بیمارستان منتقل شوند.

گفتنی است، تعداد دقیق مجروحان وخودروهای آسیب دیده در این حادثه از سوی اورزانس و نیروی انتظامی اعلام نشده است و علت دقیق بروز این تصادف زنجیره‌ای توسط کارشناسان پلیس راه استان خراسان رضوی که در محل حضور داشتند در دست بررسی است.


سلامت نیوز: تصادف زنجیره ای در مشهد/ 9 نفر مجروح شدند

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار