• شایعات فضای مجازی

درگیری شدید داعش در استان بوشهر

پس از حمله تروریستی داعش در تهران توجه مردم به خبرهای داعش در ایران جلب شده است و رسانه ها در فضای مجازی نیز از این موضوع سوء استفاده می کنند!

 به گزارش استناد نیوز، پس از حمله کور تروریستی روز 17 خرداد توسط عوامل داعش به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی (ره) حساسیت و توجه مردم به پیگیری اینگونه اخبار افزایش یافته است و برخی رسانه ها بخصوص در شبکه های اجتماعی با سوء استفاده غیر اخلاقی از این قضیه به جذب مخاطب پرداخته اند.

یکی از شایعاتی که برخی رسانه های بعضا پر مخاطب کشوری نیز به آن پرداخته اند، درگیری شدید تروریست های داعش با عوامل انتظامی استان بوشهر و شهرستان دشتستان بوده است که این خبر به شدت توسط مسئولان تکذیب شده است.

در حالی که نیروهای اطلاعاتی و امنیتی پس از حمله تروریستی تهران عملیات شناسایی گسترده ای را در سطح کشور انجام داده اند و بارها اعلام کردند هیچ گونه نگرانی امنیتی در کشور وجود ندارد انتشار برخی شایعات باعث نگرانی مردم مناطق مختلف کشور می شود.

پیش از این نیز خبری و تصاویری منتشر شده بود از ارتباط زن دستگیر شده در حمله تروریستی تهران با یکی از شهرهای استان بوشهر که بعدا مشخص شد تصویر زن داعشی مرتبط با حوادث تروریستی تهران که در فضاهای مجازی منتشر شده، مربوط به سال قبل و کشور عراق است.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار