• فوری...

جزئیات اولین حمله موشکی ایران به تروریست ها / انتقام موشکی از داعش پس از حمله تروریستی در تهران

سپاه پاسداران از پایگاه های خود در استان های کرمانشاه و کردستان، موشک هایی را به سمت سوریه شلیک کرد و تعداد زیادی از داعشی ها را به هلاکت رساند

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه، با هدف مجازات عاملین جنایت تروریستی اخیر تهران خبر داد.

سپاه پاسداران از پایگاه های خود در استان های کرمانشاه و کردستان، موشک هایی را به سمت سوریه شلیک کرد، این موشک ها با عبور از آسمان عراق، مراکز تروریست ها در استان دیرالزور سوریه را هدف گرفتند.

اطلاعیه روابط عمومی سپاه پاسداران درباره حمله موشکی به تروریست ها در سوریه و انتقام از حمله تروریستی تهران

* در پی جنایت تروریستی 17 خردادماه 96 تروریست های تکفیری در تهران که به شهادت 18 تن از مردم مظلوم و روزه دار و مجروحیت جمعی دیگر از هموطنان عزیز منجر گردید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: "ریخته شدن هیچ خون پاکی را بدون پاسخ نمی گذارد."

* بر این اساس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استعانت از ذات اقدس الهی و به نیابت از ملّت قهرمان و دشمن ستیز ایران و خانواده معظم شهدا و آسیب دیدگان عملیات تروریستی در حرم مطهر حضرت امام (ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی، لحظاتی پیش مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست های تکفیری در منطقه دیرالزور در شرق سوریه را با هدف تنبیه تروریست های جنایتکار، مورد حمله موشکی قرار داد.

*در این عملیات تعدادی موشک میان برد زمین به زمین از پایگاه های موشکی نیروی هوافضای سپاه در استان های کرمانشاه و کردستان، تروریست های تکفیری را هدف ضربات مهلک و کوبنده قرار داد.

* گزارش های دریافتی حکایت از هلاکت تعداد زیادی از تروریست های تکفیری و انهدام تجهیزات، سامانه ها و سلاح های آنان دارد.

* پیام این اقدام انقلابی و مجازات گونه کاملا روشن است؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست های تکفیری و حامیان منطقه ای و فرامنطقه ای آنان هشدار می دهد، در صورت تکرار اقدامات پلید و شیطانی علیه ملت ایران، خشم انقلابی و شعله های آتش انتقام پاسداران انقلاب، عاملین و مسببان آن را در بر خواهد گرفت و جنایتکاران را به جهنم رهنمون می سازد.

* به ملّت عظیم الشأن ایران اسلامی اطمینان داده می شود، پاسداران انقلاب به فضل الهی و با همراهی و مشارکت سایر نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی کشور برای صیانت از امنیت ملی و شکست فتنه ها و پدیده های ضد امنیتی، از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و اقدامات متناسب را در دستور کار قرار خواهند داد. اخبار تکمیلی، متعاقباً به استحضار ملّت شریف ایران رسانده خواهد شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
 • بانوی ایرانی

  الله اکبر... الله اکبر... الله اکبر
  نصر من الله و فتحا قریب
  شیرمردان... دلاوران... جنگاوران.... دست مریزاد
  خداوندا سپاس که چنین شیران بیشه های نبرد دفاع مقدس هنوز تازه نفس از کیانشان پاس میدارند.
  ترامپ ِ دیوانه نئونازیسم و آل سعود دست آموزش بدانند این آغاز سفوطشان به جهنمیست که مقصد قاتلان بشریت و جنگ افروزان و تاجران سلاحهای کشتار جمعیست

  این قلم یک بسیجی نیست, سپاهی نیست,قلم و واژه های یک مرد نیست. این صدا,صدای زن خانه دار ِ ایرانیست وای اگر دشمن صدای نعره ی مردانمان را بشنود

 • Shahram alasti

  افرین به این همه اعتماد و خود باوری .تا امریکابدونه که بااین ترقه بازیانمیتونه دل ملت ایرانو خالی کنه اینم جوابشون

 • ارمغان

  خدا قوت به بچه های سپاه و اطلاعات. امیدوارم دل بچه های چشم انتظار مردان مدافع حرم کمی آروم بگیره. امیدوارم این خبر ذره ای امید در دل زنان و دختران سوری ایجاد کنه که به امید خدا تا چند وقته دیگه برای همیشه از شر این کثافت های داعشی راحت بشن. به امید روزی که هیچ دختر ایزدی اصلا هیچ زن و دختری فارغ از هر اعتقاد و مسلکی از امنیتش نگران نباشه. مردان غیور سرزمینم مثل همیشه از ناموس دفاع میکنن. حتی اگه در سرزمین دیگه ای باشه. اجرشون با مولا علی (ع)

 • ارمغان

  خدا قوت به بچه های سپاه و اطلاعات. امیدوارم دل بچه های چشم انتظار مردان مدافع حرم کمی آروم بگیره. امیدوارم این خبر ذره ای امید در دل زنان و دختران سوری ایجاد کنه که به امید خدا تا چند وقته دیگه برای همیشه از شر این کثافت های داعشی راحت بشن. به امید روزی که هیچ دختر ایزدی اصلا هیچ زن و دختری فارغ از هر اعتقاد و مسلکی از امنیتش نگران نباشه. مردان غیور سرزمینم مثل همیشه از ناموس دفاع میکنن. حتی اگه در سرزمین دیگه ای باشه. اجرشون با مولا علی (ع)

 • حسن

  درود خدا برغیور مردان ایرانی درود برشرفتان درود برغیرتتان درود بر نسل پاک گذشته عقاب پرورمان که یه همچین مردان عقاب گونه ای رو بوجود اورده،منِ جوانِ ایرانی همین جااعلام میکنم که کشورم ایران عزیزناموس من است وخط قرمزم تمام مرزهای ایران است.
  پاینده باد شیرزنان وشیرمردان ایرانی پاینده باد ایران

 • حسن

  ما جوانان ایرانی باهمه مشکلات و سختی هاکنار میاییم
  وهمه این مشقت ها را به جان میخریم
  ولی با توهین به نظام وکشورمان ومردم پاک سرزمینمان به هیچ عنوان کوتاه نمیاییم وباکسی هم مذاکره نمیکنیم
  چونکه حق طبیعی نظام وکشور ومردمانمان وتوهین به سرزمینمان مذاکره وگفت وگو ندارد...

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار