ماجرای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی که در برنامه خندوانه مجبور به عذرخواهی شد

ماجرای دفاع رامبد جوان از بهناز جعفری و توهین به صفر کشکولی که با واکنش تند مردم همراه بود و رامبد در برنامه خندوانه از صفر کشکولی عذرخواهی کرد

حواشی پیش آمده بعد از توهین بهناز جعفری به یک خبرنگار، رامبد جوان مجری «خندوانه» با انتشار متنی اجتماعی به هواداری از جعفری بلند شد آن هم با توسل به استفاده از ادبیاتی تحقیرآمیز نسبت به بازیگری به نام صفر کشکولی برای بالا بردن عیار بازیگری جعفری!
رامبد نوشته بود: دارم می خوانم که به ایشان گفته اند اگر بچه های رسانه نبودند شما الان بهناز جعفری نبودید… آره ممکن بود یهو مثلا صفر شکولی از آب درآید خانم جعفری.


این لحن رامبد با انتقاد بسیاری از مخاطبانی مواجه شده بود که از صفر کشکولی به واسطه ایفای نقش در سریالهای تلویزیونی دهه شصت و هفتاد خاطره ها دارند.
صفر کشکولی که سابقه ورزش قهرمانی در رشته وزنه برداری را دارد در اوایل دهه ۴۰ به واسطه ساموئل خاچکیان وارد سینما شد و در دوران بعد از پیروزی انقلاب هم در سریالها و فیلمهایی مانند «هشدارهای پلیس»، «آینه عبرت»، «شلیک نهایی»، «شکار»، «گاومیشها» و «دلار» ایفای نقش کرد.


صفر کشکولی با اشاره به ماجرای پیش آمده درباره توهین یک بازیگر به یک خبرنگار به سینماروزان گفت: در تمام سالهای حضورم در عرصه ورزش و سینما وتلویزیون هیچگاه از خبرنگاران بدی ندیدم. کسی حق توهین به خبرنگارها را ندارد. اگر خبرنگار نباشد چه کسی از وضعیت هنرمندان و ورزشکاران و سیاستمداران مطلع میشود.
این بازیگر ادامه داد: این انصاف نیست که قشری زحمتکش و شریف اینگونه مورد هجمه قرار گیرد و توهین بشنود. خبرنگارها یار و یاور مردم و هنرمندان هستند و هر شخصی با هر سمتی نباید به آنها توهین کند. خبرنگاری که عمر و وقت و جوانی خود را میگذارد تا خبرهای جدید و جذاب به مخاطب برسد لایق احترام است؛ همانطور که یک هنرمند متعلق به همه کشور است خبرنگار هم متعلق به همه کشور است.


کشکولی که در آخرین سریال تلویزیونی عطاران با نام «بزنگاه» هم یکی از نقشهای مکمل را ایفا کرده بود خاطرنشان ساخت: در تمام سالهای حضورم همواره مورد احترام قشر خبرنگار بوده و هستم و متقابلا برای من عزیز هستند. چرا باید خبرنگاری که با قلمش اغلب در جهت اطلاع رسانی سینما و ورزش و سیاست کار کرده توهین بشنود. بی احترامی به خبرنگار بی احترامی به همه ملت ایران است.
صفر کشکولی پیرامون حمایت رامبد جوان از بهناز جعفری که آمیخته شده بود به توهین به صفر کشکولی به سینماروزان بیان داشت: در این باره سکوت میکنم و قضاوت را به مردم میسپارم.
وی ادامه داد: البته جا دارد از خبرنگاران و هنرمندان عزیز خانم فلور نظری و مجید سعیدی و دیگر عزیزان بابت دفاع و حمایتشان از خودم که واقعا کمترین هستم تشکر کنم. من خاک پای ملت ایران هستم و از همه عزیزان در هر مقام و جایگاهی که هستند تقاضا میکنم حرمت قشر شریف و زحمتکش خبرنگار را حفظ کنند. احترام متقابل احترام به همراه دارد

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
 • راجتا

  سلام.
  عذرخواهی بجایی بود باید میگفت البته بزرگوار ی از جناب آقای صفر کشکولی بود نه چیز دیگه ای.

 • احسان

  عذرخواهی کرد خلاص

 • سعید

  ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﺟﻮﺍﻥ ﺻﺤﺒﺘﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺩﺭ ﭘﯽ ﻋﺬﺭﺧﻮﺍﻫﯽ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﻋﺬﺭﺧﻮﺍﻫﯽ ﻫﻢ ﮐﺮﺩﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺑﻪ ﺍﻣﺎ ﭼﺮﺍ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﺗﺮﯾﺒﻮﻧﯽ ﺑﺸﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﻣﺜﺎﻝ ﺭﺍﻣﺒﺪ ﮐﻪ ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺩﻟﺶ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺩ ﺗﻮﺵ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﻫﯿﭽﮑﺴﻢ ﻫﯿﭽﯽ ﻧﻤﯿﮕﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﮕﻪ ﺍﻭﻥ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﺧﻨﺪﻭﺍﻧﻪ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺬﺍﺭﻥ ﺭﻭ ﻣﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﺑﻘﺎﻟﯽ ﻣﯿﺨﺮﯼ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻃﻮﺭ ﺩﻟﺖ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺩ ﺍﺯﺵ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺷﻤﺎ ﺗﻮﻫﯿﻦ ﮐﺮﺩﯼ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﻋﺬﺭﺧﻮﺍﻫﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺏ ﻃﺮﻑ ﺭﻭ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﺩﻋﻮﺕ ﮐﻦ ﻭ ﺍﺯﺵ ﻋﺬﺭﺧﻮﺍﻫﯽ ﮐﻦ ﻧﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﯿﺎﯼ ﻭﻗﺖ ﻣﻠﺖ ﺭﻭ ﺑﮕﯿﺮﯼ

 • محسن صادقلو

  فقط یه شو بود که اونم به دلیل حجم انقادها مجبور شد انجام بده، بازم از تریبونش استفاده کرد و از خبرنگارا انتقاد کرد و حتی نذاشت آقای کشکولی حرفی بزنه و هی با تمومه تمومه صحبتشو قطع کرد. به نظرم یه بی ادبی دیگه بود بازم باید دعوت کنه از آقای کشکولی و عذر بخواد!

 • رونیکا

  واقعا مولفقم همش خودش حرف میزدو اصن نمیذاشت آقای کشکولی حرف بزنه و وقتیم آقای کشکولی صحبت میکردن رامبد همش میپرید وسط حرفش.
  واقعا از اقای جوان انتظار چنین توهینی رو نسبت ب آقای کشکولی نداشتم

 • هادی

  زده شخصیت طرف و له کرده بعد با یه نمایش میگه منو ببخش، خنده داره

 • آرش

  بی شخصیت تر از این بشر من تو عمرم ندیدم..

 • پری

  بنظر من عذرخواهیشم فرمالیته بود و اصلا نذاشت اقای کشکولی صحبت کنه، و بزرگی فقققققط از اقای کشکولی بود، تو این کشور،کلی مدال و افتخارافرینی داشته ،رامبد کیه ک بخاد توهین کنه

 • بی نام

  رامبد فکر کرده کیه که به یک مدال افرین جهانی توهین میکنه . به نظرم شرافت و انسانیت رو باید از اقای کشکولی یاد گرفت.یا علی پهلوان

 • تارا

  آقای جوان کار بی شرمانتون و توهین به پیشکسوت سینما و ورزش ایران به کنار،فقط یه خواهش و اونم اینکه خواهشا سعی نکن خودتو تو خندوانه محترم و صمیمی و متشخص جلوه بدی، نقش بازی نکن و انقدر دم از انسانیت و احترام و خوبی نزن.مردم خوب میفهمن چی به چیه.این شمایی که متوجه نیستی!

 • امین

  من نمیدونم چرا همش احساس میکنم رامبد یه آدم لوس ننور بوده تو بچگی که لج آدم در میاره.زندگی بالا و پایین زیاد داره الان رامبد تو قسمت های بالا هست و بقیه روکوچیک میببنه.کارهای خوبی هم انجام داده تو همین برنامه ولی یه قطره خون توی ماست بیفته کی ازش میخوره؟؟؟؟

 • hosna

  بنظرمن شما خیلی دارین تند برخورد میکنین قضاوتاتون اصلااااا بجانیس...

 • hosna

  یکمی منصفانه تر برخورد کنین لطفا

 • امیر

  هر کسی ممکنه اشتباه کنه ولی خیلی شهامت میخواد تا از اشتباه خودت معذرت خواهی کنی. کاری که رامبد انجام داد .رامبد دوست دارم

 • ناهید

  نمی دونم چرا اینقدر بی انصافید اشتباه کرده عذر خواهی هم کرد دیگه بقبیش به اقای کشکولی مربوطه که ایشون هم با بزرگواری بخشیدند بقیه دوستان فکر کنم از روی حسادت و عقده دارن نظر می دن

 • ناهید

  ای بابا چقدر بی انصافید

 • نجمه

  سلام کار آقای رامبد جوان اشتباه بوده ولی به نظر من عذر خواهی کردنش بجز اینکه وسط حرف آقای کشکولی می پرید عالی بود .می دونید آقای جوان با خودش گفته تقریبا بیشتر مردم خبر دار شدن پس تصمیم گرفتن با عذر خواهی جلوی دوربین خندوانه به اشتباه خودش اعطراف کرده پس زیادم فرقی نکرده ودر هر صورت ما باید نیمه ی پر لیوان ببنیم و عذر خواهی رو بچسپیم.....☺?

 • آرمین

  آقای را مبد جوان بسیار بسیار کار خوبی کرد که عذر خواهی کرد با این کار دل پیر مرد را نشکست

 • آرمین

  با سلام

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار