• سلمان خدادادی؛

تعیین تکلیف کارکنان شرکتی، قراردادی و پیمانی تا 2 ماه دیگر انجام می شود

عضو کمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: کارکنان شرکتی، کار معین، قراردادی و پیمانی تا دو ماه دیگر تعیین وضعیت خواهند شد.

سلمان خدادادی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: قرار بر این شده است که بعد از ارجاع برنامه قانون مدیریت خدمات کشوری توسط دولت به مجلس شورای اسلامی، در مورد آن تصمیم گیری شده و در صحن مجلس طرح شود.

وی افزود: اجرایی شدن این طرح به خاطر انتخابات شوراها و ریاست جمهوری از طرف دولت یک سال به تعویق افتاد؛ اما شهریور ماه سال جاری باید اجرایی شود؛ زیرا 350 هزار نفر در انتظار تصویب و اجرایی شدن این طرح مهم هستند.

خدادادی خاطرنشان کرد: دولت و سازمان استخدامی کشوری باید تا شهریورماه طرح تعیین وضعیت کارکنان غیررسمی را به مجلس ارائه دهند تا افرادی که چندین سال است بدون تعیین تکلیف در استخدام دولت می‌باشند، وضعیت‌شان مشخص شود.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کاری را که کارکنان قراردادی، شرکتی و سایر کارکنانی که وضعیتشان مشخص نیست با حقوق یک میلیون تومانی انجام می‌دهند، نیروهای رسمی با چهار میلیون تومان حقوق ماهیانه انجام می‌دهند و این کار انصاف نیست.

خدادادی اضافه کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیگیر این مسئله هستند تا هر چه زودتر تصویب و اجرایی شود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
 • زینب

  هر سال همینو میگید

 • قراردادی

  تا تونستین خونواده های ایثارگران که البته اگه بشه گفت ایثارگر رو جذب کردین دیگه جایی واسه ما که حداقل ده ساله داریم بیگاری میدیم نمونده. خواهشن سرما رو شیره نمالونید. برید تبصره ای چیزی برای بستگان درجه دوم و سوم خودتون تصویب کنید تا استخدام بشن. بدرد مردم که نخوردین حداقل بدرد بستگان درجه چندمتون بخورید.

 • شرکتی بیچاره

  تاکی حق زن بچه مارو باید شرکتها بخورن.وزارت بهداشت نابود شده با کارهای دکتر هاشمی پورشه سوار...

آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار