• فرماندار فریدونکنار تشریح کرد؛

افزایش 30 درصدی بودجه شهرستان فریدونکنار و نحوه خرج کرد آن

حسین منفردی فرماندار فریدونکنار از بودجه  ۱۰۳ میلیاردی این شهرستان خبر داد و توضیحاتی را در خصوص بودجه بخش های مختلف ارائه داد.

به گزارش استناد نیوز، حسین منفردی فرماندار فریدونکنار صبح امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی در سالن اجتماعات فرمانداری در خصوص اعتبار تخصیص داده شده به این شهرستان گفت: امسال مبلغ ۱۰۳ میلیارد ریال اعتبار برای شهرستان در نظر گرفته شده که نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته است.

منفردی در ادامه توضیحاتی پیرامون تخصیص این بودجه به بخش های مختلف ارائه کرد: بودجه تخصیص شده به حوزه کشاورزی شهرستان فریدونکنار ۱۹ هزار و ۶۰ میلیون ریال و در حوزه بنیاد مسکن حدود ۱۰ هزار و ۳۵۰ میلیون ریال بودجه تعلق گرفته که قسمتی از آن مربوط به بدهکاری‌هایی است که باید پرداخت شود.

فرماندار فریدونکنار بودجه ورزش شهرستان را حدود ۶ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و برای حوزه گردشکری بودجه‌ای 3 هزار و ۱۰۰ میلیون ریالی اختصاص می‌گیرد.

وی ادامه داد: در بحث آموزش و پرورش بودجه‌ای حدود ۱۰ هزار و ۵۰ میلیون ریال تخصیص پیدا می‌کند که صرف نوسازی تجهیزات مدارس برای دانش‌آموزان فریدونکناری که سرمایه جامعه ما هستند، می‌شود.

این مقام مسئول گفت: سال ۱۳۹۶ در حوزه فرهنگی پیشرفت قابل توجهی داشته و توانستیم بودجه‌ای ۲۰۰ میلیون تومانی را صرف تعمیر و تجهیز سالن شهید بصیر که سال‌ها به دلیل توجهی بخش‌هایی از آن تخریب شده را داشته باشیم.

 

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار