• کیومرث هاشمی:

شکوایه و دادخواستی مستند و معتبر را تقدیم CAS می کنیم / جلود در لیست ژوری نبود + تصویر

  • کد خبر: 21217
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 27 مرداد 1395

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: امروز شکواییه و دادخواستی پیرامون ناداوری و مسائل پیش آمده در رقابت دسته فوق‌سنگین وزنه‌برداری المپیک ریو تقدیم دادگاه حکمیت ورزش خواهیم کرد.

به گزارش استناد نیوز، بعد از ناداوری صورت گرفته در مسابقه گروه A وزنه‌برداری دسته فوق سنگین سی‌ویکمین دوره بازی‌های المپیک و پایمال شدن حق بهداد سلیمی، نماینده شایسته کشورمان در حرکت دوضرب، رئیس کمیته ملی المپیک از شکایت به دادگاه حکمیت ورزش CAS خبر داد.

کیومرث هاشمی ضمن تأیید این خبر گفت: خوشبختانه همه مردم و کارشناسان دیدند که وزنه دوم بهداد سلیمی پس از تأیید سه داور مسابقه و گذشت چند دقیقه با اعمال نفوذ هیئت ژوری مردود اعلام شد تا حق این ورزشکار بااخلاق و مدال ارزشمند المپیکش پایمال شود.

وی ادامه داد: با بررسی جوانب امر و مدارک خوبی که در اختیار داریم مقرر شد بعد از جلسه با مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری و بررسی مجدد قوانین و مقررات شکوایه و دادخواستی مستند و معتبر را تقدیم CAS کنیم.

هاشمی در ادامه به مدارک مورد بحث اشاره کرد و گفت: نگاهی به استارت لیست مسابقات و داوران و اعضای کمیته فنی مسابقه نشان می‌دهد که نام جلود، رئیس عراقی کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا و همسرش اصلاً در جمع نفرات معرفی شده به‌عنوان ژوری نیست، اما آنها در اقدامی مشکوک پشت میز ژوری نشسته و ناداوری و ناعدالتی را رقم زدند.

وی در پایان گفت: تمام تلاش‌مان این است تا این جوان شایسته به حق و حقوق خود برسد. از هیچ تلاش و پیگیری فروگذار نکرده و نمی‌کنیم و اولویت کادر سرپرستی کاروان بر پیگیری این موضوع خواهد بود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار