• برای انتخاب تیم اعضامی به رقابت های جهانی؛

نتیجه کامل روز نخست رقابت های انتخابی تیم ملی در کشتی آزاد / رضا اطری تنها مازندرانی قهرمان در 4 وزن اول

در روز نخست رقابت های انتخابی تیم ملی در رشته کشتی آزاد در 4 وزن نخست تنها یک مازندرانی به عنوان قهرمانی رسید و سایر مدعیان نتوانستند نتیجه مطلوبی را کسب نمایند.

به گزارش استناد نیوز، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای شرکت در مسابقات جهانی فرانسه روزهای 15 و 16 تیرماه در سالن 12 هزار نفری مجموعه آزادی تهران برگزار خواهد شد که مسابقات چهار وزن نخست کشتی آزاد و فرنگی و 3 وزن نخست کشتی پهلوانی امروز (پنجشنبه) برگزار شد.

در این رقابت ها، رضا اطری (57 کیلوگرم)، میثم نصیری (65 کیلوگرم)، پیمان یاراحمدی (74 کیلوگرم) و امیر محمدی (97 کیلوگرم) به مقام قهرمانی رسیدند.

 

نتایج کامل دیدارهای 4 وزن نخست رقابت های کشتی آزاد انتخابی تیم ملی به شرح زیر است:

57 کیلوگرم:

رضا اطری (مازندران) برنده - علیرضا حاتمی (کیش)
نادر حاج آقانیا (کرمان) برنده - محمد طهماسبی زاده (گلستان)
رضا اطری (مازندران) برنده – حمید خلیلی (مازندران)
نادر حاج آقا نیا (کرمان) برنده – علیرضا حاتمی (کیش)
حمید خلیلی (مازندران) – محمد طهماسبی زاده (گلستان) برنده
نادر حاج آقا نیا (کرمان) – رضا اطری (مازندران) برنده
محمد طهماسبی زاده (گلستان) – رضا اطری (مازندران) برنده

 

دیدارهای فینال وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد:
فینال اول:رضا اطری (مازندران) 10 – نادر حاج آقا نیا (کرمان) 8
فینال دوم: رضا اطری (مازندران) 8 – نادر حاج آقا نیا (کرمان) 5

 

65 کیلوگرم:

محمد مهدی یگانه جعفری (مازندران) – نوید زنگنه (توابع تهران) برنده
فرزاد کولیوند (تهران) – پیمان بیابانی (تهران) برنده
مرتضی قیاسی (لرستان) – میثم نصیری (زنجان) برنده
سامان بهاری (قزوین) – میثم حیدری (زنجان) برنده
فرزاد عموزاده (مازندران) برنده – سیاوش احمدزاده (کردستان)
پیمان بیابانی (تهران) – نوید زنگنه (توابع تهران) برنده
میثم حیدری (زنجان) – میثم نصیری (زنجان) برنده
سامان بهاری (قزوین) – مرتضی قیاسی (لرستان) برنده
نوید زنگنه (توابع تهران) برنده – سیاوش احمد زاده (کردستان)
پیمان بیابانی (تهران) – فرزاد عموزاده (مازندران) برنده
فرزاد عموزاده (مازندران) – میثم نصیری (زنجان) برنده
نوید زنگنه (توابع تهران) – مرتضی قیاسی (لرستان)
پیمان بیابانی (تهران) برنده – میثم حیدری (زنجان)
میثم نصیری (زنجان) برنده - پیمان بیابانی (تهران)
مرتضی قیاسی (لرستان) برنده – فرزاد عموزاده (مازندران)

 

دیدارهای فینال وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد: 
فینال اول: میثم نصیری (زنجان) برنده – فرزاد عموزاده (مازندران)
فینال دوم: میثم نصیری (زنجان) 5 – فرزاد عموزاده (مازندران) 3

 

74 کیلوگرم:

رضا افضلی (کرمانشاه) برنده – یاشار کلبانی (آذربایجان غربی)
محمد زارعی (کردستان) – حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) برنده
مصطفی قیاسی (لرستان) برنده – سیدعلی موسوی (گیلان)
مسعود کمروند (مرکزی) برنده- محمدرضا خدر (سمنان)
بهمن تیموری (کرمانشاه) حسین الیاسی (مازندران) برنده
پیمان یاراحمدی (لرستان) برنده- امید حسن تبار (مازندران)
حمیدرضا زریدن پیکر (توابع تهران) برنده- رضا افضلی (کرمانشاه)
مسعود کمروند (مرکزی) – مصطفی قیاسی (لرستان) برنده
امید حسن تبار (مازندران) – حسین الیاسی (مازندران) برنده
پیمان یاراحمدی (لرستان) برنده – بهمن تیموری (کرمانشاه)
حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) – مصطفی قیاسی (لرستان) برنده
حسین الیاسی (مازندران) برنده – مسعود کمروند (مرکزی)
حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران)- پیمان یاراحمدی (لرستان)
حسین الیاسی (مازندران) برنده – مصطفی قیاسی (لرستان)
پیمان یاراحمدی (لرستان) برنده – مصطفی قیاسی (لرستان)

 

دیدارهای فینال وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد: 

فینال اول: پیمان یاراحمدی (لرستان) 12 – حسین الیاسی (مازندران) 2
فینال دوم: پیمان یاراحمدی (لرستان) برنده – حسین الیاسی (مازندران) به دلیل مصدومیت کشتی را ادامه نداد.

 

97 کیلوگرم:

الیاس بختیاری (البرز) برنده – سینا غلامی (مازندران)
حسین شهبازی (تهران) – مجتبی گلیج (مازندران) برنده
حمید کمروند (مرکزی) – اکبر سبحانی (اردبیل) برنده
حسن رحیمی (تهران) – امیر محمدی (خراسان شمالی) برنده
عباس طحان (مازندران) برنده – حسین رمضانیان (مازندران)
مجتبی گلیج (مازندران) برنده – الیاس بختیاری (البرز)
امیر محمدی (خراسان شمالی) برنده- اکبر سبحانی (اردبیل)
حسن رحیمی (تهران) برنده – حمید کمروند (مرکزی)
الیاس بختیاری (البرز) – حسین رمضانیان (مازندران) برنده
مجتبی گلیج (مازندران) – عباس طحان (مازندران) برنده
حسن رحیمی (تهران) برنده – اکبر سبحانی (اردبیل)
عباس طحان (مازندران) – امیر محمدی (خراسان شمالی) برنده
مجتبی گلیج (مازندران) برنده – حسین رمضانیان (مازندران)
امیر محمدی (خراسان شمالی) برنده – مجتبی گلیج (مازندران)
عباس طحان (مازندران) – حسن رحیمی (تهران) برنده

 

دیدارهای فینال وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد: 

فینال اول: امیر محمدی (خراسان شمالی) 5 – حسن رحیمی (تهران) یک
فینال دوم: امیر محمدی (خراسان شمالی) 5 – حسن رحیمی تهران) 2


telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

بنر کبابی ایوک

آخرین اخبار