• روز نخست رقابت ها؛

نتایج کامل 4 وزن نخست انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برای رقابت های جهانی 2017

در انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی محمد الیاسی، پیام بویری، حسین نوری و شهاب قوره جیلی عنوان قهرمانی را کسب کردند و مازندرانی ها ناکام ماندند.

به گزارش استناد نیوز، نتایج 4 وزن نخست کشتی فرنگی در رقابت های انتخابی تیم ملی برای شناخت تیم اعضامی به رقابت های جهانی سال 2017 به شرح زیر است:

66 کیلوگرم:

محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده

وحید میرفتح الهی (تهران) برنده – نیما اسماعیلی (تهران)

علی ارسلان (مازندران) برنده- حامد آقاکاشی (قزوین)

امین سوری (خوزستان) برنده – سامان عبدولی (خوزستان)

محمدرضا گرایی (فارس) برنده – محمدسعید عزیزی (کرمانشاه)

وحید میرفتح الهی (تهران) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده

سامان عبدولی (خوزستان) برنده – حامد آقا کاشی (قزوین)

امین سوری (خوزستان) برنده – علی ارسلان (مازندران)

محمد الیاسی (خوزستان) برنده – محمدسعید عزیزی (کرمانشاه)

وحید میرفتح الهی (تهران) – محمدرضا گرایی (فارس) برنده

سامان عبدولی (خوزستان) – علی ارسلان (مازندران) برنده

محمدرضا گرایی (فارس) – امین سوری (خوزستان) برنده

محمدرضا گرایی (فارس) برنده – علی ارسلان (مازندران)

امین سوری (خوزستان) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده

محمدرضا گرایی (فارس) – محمد الیاسی (خوزستان)، برنده

 

فینال اول: امین سوری (خوزستان) 2– محمد الیاسی (خوزستان) 3
فینال دوم: امین سوری (خوزستان) یک – محمد الیاسی (خوزستان) 4

 

75 کیلوگرم:

رسول گرمسیری (خوزستان) – پژمان پشتام (تهران) برنده

حسین فروزنده (تهران) برنده – علی نوروزی (توابع تهران)

پیام بویری (خوزستان) ، برنده – شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)

سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) – فرشاد رستمی کیا (خوزستان) برنده

پژمان پشتام (تهران) برنده – هادی علیزاده پورنیا (قم)

شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) برنده – علی نوروزی (توابع تهران)

پیام بویری (خوزستان) برنده– حسین فروزنده (تهران)

هادی علیزاده پورنیا (قم) برنده – فرشاد رستمی کیا (خوزستان)

پژمان پشتام (تهران) برنده – سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری)

شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) – حسین فروزنده (تهران) برنده

هادی علیزاده پورنیا (قم) برنده پیام بویر ی (خوزستان)

پژمان پشتام (تهران) – فرشاد رستمی کیا (خوزستان) برنده

هادی علیزاده پورنیا (قم) – شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) برنده

فرشاد رستمی کیا (خوزستان) – پیام بویری (خوزستان) برنده

شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)، برنده- پژمان پشتام (تهران)

 

فینال اول: شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) 0 – پیام بویری (خوزستان) 3
فینال دوم: شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) 2 – پیام بویری (خوزستان) 7

 

85 کیلوگرم:

مهدی فلاح (تهران) برنده – امیر کرمی (ایلام)

محمد ابراهیمی (کردستان) – سامان عزیزی (کردستان) برنده

دانیال اکبر افروزی (گلستان) – ایمان انصاری (توابع تهران) برنده

مهدی فلاح (تهران) – حسین نوری (زنجان) برنده

محمد ابراهیمی (کردستان) برنده – امیر گرمی (ایلام)

دانیال اکبر افروزی (گلستان) – سامان عزیزی (کردستان) برنده

حسین نوری (زنجان) برنده – ایمان انصاری (توابع تهران)

محمد ابراهیمی (کردستان) – مهدی فلاح (تهران) برنده

حسین نوری (زنجان) برنده – سامان عزیزی (کردستان)

مهدی فلاح (تهران) برنده – ایمان انصاری (توابع تهران)

مهدی فلاح (تهران) – سامان عزیزی (کردستان) برنده

 

فینال اول: سامان عزیزی (کردستان) 4 – حسین نوری (زنجان) 6

فینال دوم: سامان عزیزی (کردستان) 5 – حسین نوری (زنجان) یک
فینال سوم: سامان عزیزی (کردستان) 2- حسین نوری (زنجان) 4

 

130 کیلوگرم:

بهنام مهدی زاده (تهران) برنده – مسعود نعمت چکانی (خوزستان)

شادمان عظیمی (فارس) برنده – علی خلج (قزوین)

شهاب قوره جیلی (تهران) برنده – امیر قاسمی منجزی (خوزستان)

محسن فتاحی (گیلان) برنده – سید یونس جعفری (کرمانشاه)

شهاب قوره جیلی (تهران) برنده – بهنام مهدیزاده (تهران)

شادمان عظیمی (فارس) – مسعود نعمت چگانی (خوزستان) برنده

محسن فتاحی (گیلان) – امیر قاسمی منجزی (خوزستان) برنده

امیر قاسمی منجزی (خوزستان) – بهنام مهدی زاده (تهران) برنده

شهاب قوره جیلی (تهران) برنده – مسعود نعمت چگانی (خوزستان)

 

فینال اول: شهاب قوره جیلی (تهران) 3 برنده – بهنام مهدی زاده (تهران) 3
فینال دوم: شهاب قوره جیلی (تهران) یک – بهنام مهدی زاده (تهران) 2
فینال سوم: شهاب قوره جیلی (تهران) 2 - بهنام مهدی زاده (تهران) یک


telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

بنر کبابی ایوک

آخرین اخبار