414 میلیارد از مطالبات گندم کاران مازندرانی پرداخت شد/خرید تضمینی 88 هزار تن گندم و 19 هزار تن کل زا مازندران

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور: تاکنون 414 میلیارد از مطالبات 1000 میلیارد گندم کاران مازندران پرداخت شد و پرداخت ها ادامه دارد

به گزارش استناد نیوز، سید محمد جعفری گفت: هزینه خرید تضمینی گندم از کشاورزان مازندران یک هزار میلیارد ریال است که تاکنون 413 میلیارد و 817 میلیون ریال از این رقم واریز شده است.
وی ادامه داد : از آغاز زمان خرید تضمیمی گندم از 24 خرداد تاکنون 88 هزار و 118 تن گندم از کشاورزان مازندران خریداری شد که این روند همچنان نیز ادامه دارد . 
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور روند پرداخت امسال مطالبات کلزاکاران مازندران را به نسبت سال های گذشته مطلوب و بهتر اعلام کرد و گفت : با توجه به این شرایط ، امسال گندم کاران نگرانی بابت دریافت مطالبات خود نداشته باشند .
این مسئول در خصوص خرید دانه کل زا از کشاورزان نیز گفت: 69 هزار و 456 تن کل زا در منطقه 2 کشور خریداری شد که از این مقدار، 19 هزار و 360 تن در مازندران و 50 هزار و 19 تن در گلستان و ۷۷ تن نیز در سمنان صورت پذیرفت.
جعفری میزان پرداختی مطالبات کلزاکاران مازندران را 500 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت : تنها 10 میلیارد ریال از مطالبات کشاورزان استان پرداخت نشده است که در روزهای آتی پرداخت خواهد شد .

12 هزار و 650 هکتار سطح زیر کشت کلزا در مازندران است که به ازای هرکیلو دانه کلزا 2 هزار و 783 تومان پول به کشاورزان پرداخت شد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار