مراسم معارفه حجت الاسلام حیدری مدیرکل جدید اوقاف مازندران فردا برگزار می شود

فردا چهارشنبه، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف استان مازندران با حضور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و مسئولان استانی برگزار می شود

به گزارش استناد نیوز، فردا چهارشنبه مورخ 21 تیرماه، آیین تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف استان مازندران با حضور حجت‌الاسلام علی محمدی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در مجتمع اهل بیت‌(ع) ساری برگزار خواهد شد.

در این مراسم که آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی‌فقیه در مازندران، استاندار، ائمه جمعه و دیگر مسؤولان ارشد استانی و شهرستانی، اصحاب وقف و بقاع متبرکه نیز در آن حضور دارند، ز تلاش‌های حجت‌الاسلام ستار علیزاده قدردانی و حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی به‌عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه مازندران معرفی می‌شود.

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه مازندران پیش از این رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری و معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران بوده است.

همچنین از این پس حجت‌الاسلام ستار علیزاده مدیرکل سابق اوقاف استان مازندران به‌عنوان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان فعالیت خواهد کرد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار