تغییر مدیریتی در مازندران تا قبل از پایان سال انجام می‌شود

استاندار مازندران گفت: تا قبل از پایان سال تغییر مدیریتی در استان مازندران انجام می‌شود.

به گزارش استناد نیوز؛ محمد اسلامی در نشست خبری به افتتاح پروژه‌های عمرانی در دهه فجر اشاره کرد و گفت: بزرگترین پروژه پارک موزه کشور در مازندران به صورت ویدئو کنفرانس در مازندران افتتاح می‌شود.

اسلامی با اعلام اینکه در حال حاضر زیرساخت‌ها با استفاده از بخش خصوصی و جذب مشارکت‌ها تقویت می‌شود، افزود: در حال حاضر باید به صورت خلاقانه منابعی را تامین کنیم که پروژه‌های زیرساختی و بزرگ متوقف نشود.

وی یادآور شد: در ارتباط با تامین منابع مالی نیاز است که برای دولت منابع تامین شود و این منابع از سه مسیر از محل تسهیل فروش دارایی  و نفت، واگذاری طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام و بقیه از محل اجرای پروژه‌ها و زیرساخت‌ها تامین می‌شود.

استاندار مازندران با اعلام اینکه پروژه آزاد راه تهران ـ شمال طولانی شده است، افزود: امید داریم که این پروژه با استفاده از سرمایه بخش خصوصی به سرانجام برسد.

اسلامی با اعلام اینکه 794 پروژه در دهه فجر در استان بهره‌بردای آن شروع شده و یا شروع می‌شود، افزود: رقم اعتباری آن 800 میلیارد تومان است که بخشی از پروژه‌ها با حضور مقامات کشور افتتاح می‌شود.

پروژه پارک موزه دفاع مقدس از آثار ماندگار کشور است

استاندار مازندران با بیان اینکه بنده از زحمات همه افرادی که برای اجرای این پروژه‌ها زحمت کشیدند قدردانی می‌کنم،  تصریح کرد: در دهه فجر به صورت ویدئو کنفرانس بزرگترین پارک موزه دفاع مقدس کشور افتتاح می‌شود، این پروژه نفیس و ماندگار در حوزه دفاع مقدس است.

نشست خبری

وی اضافه کرد: در سال جاری بسیج سازندگی مازندران 22 پروژه عمران روستایی و زیرساختی را که شروع کردند به بهره برداری می‌رسانند.

اسلامی با بیان اینکه در ستاد تسهیل سال گذشته 490 میلیارد تومان اعتبار اختصاص پیدا کرده است در سال جاری هم 180 میلیارد تومان اعتبار به واحدهای صنعتی تزریق شده است، تصریح کرد: تولیدکنندگان را واقعا شناسایی کنیم تا حمایت در استان به خوبی انجام شود و افراد فعال سرمایه‌گذاری جدید انجام دهند.

استاندار مازندران گفت: تا قبل از پایان سال تغییر مدیریتی در استان مازندران انجام می‌شود.

وی در ارتباط با انتصابات در استان مازندران، گفت: اگر نگاه‌ها ما به مدیریت و کار تغییر ندهیم مشکل حل نمی‌شود، بخشی از تغییرها مربوط به بنده است و از وزارت‌خانه‌ها درخواست کردیم که نیروهای خودشان را تغییر دهند که برخی‌ها به دیگران متوسل می‌شوند و یکی از مشکلات  جدی ما این است.

اسلامی با اعلام اینکه در استانداری نیاز به اصلاح ساختار داریم، افزود: این موضوع نیاز به پیگیری تشکیلاتی داریم تا بتوانیم موانع برطرف شود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار