نیروگاه مقیاس کوچک برق در میاندورود به بهره برداری رسید

استنادنیوز؛ نیروگاه مقیاس کوچک برق درشهرستان میاندرود باسرمایه گذاری بخش خصوصی باهزینه ای بالغ بر ۳ میلیارد تومان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران، این مراسم باحضور دکتریونسی معاون سیاسی وامنیتی استانداری مازندران ، مهندس شهابی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران ومهندس قادری فرماندار ومدیران دستگاههای اجرایی شهرستان میاندرود ومعاونین ومدیران شرکت توزیع نیروی برق مازندران دردهه فجر سی ونهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در افتتاحیه این مراسم گفت:در دولت تدبیر و امید شاهد رشد قابل توجهی در عمران و آبادانی بودیم و این سازندگی ها همچنان ادامه دارد و همه تلاش ما برای خدمات رسانی مناسب به مردم است و در این بخش با تمام توان براساس هدف گزاری ها حرکت میکنیم.

دکتر علیرضایونسی با تبریک به مناسبت  دهه مبارک فجر گفت: انقلاب ما برگرفته از آرمانهای بلند امام راحل و خواست مردم و حقیقت طلبی آنان بود و اکنون در اوج اقتدار است و امروز جامعه تشنه مهربانی پیامبر رحمت و عدالت امام علی(ع) و جهاد شهدای کربلاست و همدلی و وحدت و در مسیر ولایت بودن مهمترین رمز موفقیت ماست.

 

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار