وزیر نیرو از مدیر حادثه دیده امور برق مشهد دلجویی و حمایت کرد

استنادنیوز؛وزیر نیرو در تماس تلفنی با مدیر حادثه‌دیده امور برق ناحیه 2 مشهد که چهارشنبه گذشته در اثر آتش‌افروزی یک مشترک دچار سوختگی شده بود، دلجویی کرد.

رضا اردکانیان وزیر نیرو در این تماس تلفنی با تقدیر از خدمات همکاران امور مشترکین صنعت برق در صف اول ارتباط با مردم، از تلاش این همکار آسیب دیده برای حل مسالمت‌آمیز این موضوع قدردانی کرد.
وی هم‌چنین در گفت‌وگو با علی سعیدی، مدیرعامل توزیع برق مشهد برپیگیری جدی مراحل درمان و سلامتی این همکار، حمایت از خانواده وی در طول مراحل درمان و پیگیری موضوع حادثه از مراجع قضایی تاکید کرد.
گفتنی است روز چهارشنبه 25 بهمن ماه جاری، یکی از مشترکان بدهکار شرکت توزیع نیروی برق مشهد با در دست داشتن مقداری بنزین به ساختمان امور برق ناحیه ۲ این شهر مراجعه کرده و بلافاصله پس از ورود به دفتر "جعفر حق‌گوی رستمی" مدیر امور ناحیه 2 مشهد اقدام به آتش زدن دفتر کرده بود.
طبق اعلام شرکت توزیع نیروی برق مشهد، این فرد از سال ۱۳۹۳ قبض برق منزلش را پرداخت نکرده و ۲۰ میلیون ریال به شرکت برق مشهد بدهکاراست. شرکت برق با رویکرد مدارا با فرد بدهکار، اقدام به تقسیط بدهکاری او کرده و حتی اعلام کرد که برای رفع بدهکاری هر چه در توان دارد پرداخت نماید.
در پی بی‌توجهی به اخطارهای مکرر و در مرحله قطع انشعاب، این مشترک بدهکار به ساختمان امور برق ناحیه ۲ مشهد واقع در خیابان شیرودی مشهد رفته، اقدام به پاشیدن بنزین و آتش زدن اتاق مدیر کرده است.
در این آتش سوزی مدیر امور برق ناحیه ۲ مشهد و معاون وی دچار سوختگی شدند که هم‌اکنون مدیر برق ناحیه در بخش ICU بیمارستان امام رضای مشهد بستری و تحت درمان است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار