• شهنازی؛

فعالیت‌های ورزشی بانوان در رشته وزنه‌برداری امیدوارکننده است

استنادنیوز؛ دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت:گزارش‌هایی که از فعالیت‌های ورزشی بانوان در رشته وزنه‌برداری ارائه شد که واقعاً جای خوشبختی و امیدواری زیادی دارد.

شاهرخ شهنازی در مجمع سالیانه فدراسیون وزنه‌برداری که در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: صبح امروز کلاسی برای آموزش وزنه‌برداری به بانوان توسط مدرس خارجی برگزار شد که بازدیدی از آن داشتیم و همچنین گزارش‌هایی که از فعالیت‌های ورزشی بانوان در رشته وزنه‌برداری ارائه شد که واقعاً جای خوشبختی و امیدواری زیادی دارد.

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: با توضیحاتی که در خصوص فعالیت‌های رشته وزنه‌برداری ارائه شد و مشاهدات ما از این فعالیت‌ها، از طرف هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک و ریاست کمیته ملی المپیک این قول را می‌دهم که سال آینده بودجه خوبی را به بودجه فدراسیون وزنه‌برداری اضافه می‌کنیم و این افزایش بودجه قطعاً مورداستفاده بهینه به‌ویژه برای بانوان قرار خواهد گرفت که امیدوارم آغازگر یک حرکت بسیار خوب باشند.

وی افزود: امیدواریم با توجه به سرمایه‌گذاری خوبی که اکنون در حال انجام است بتوانیم در سال‌های آینده شاهد مدال‌آوری بانوان ایرانی در صحنه‌های بین‌المللی باشیم.

شهنازی گفت: باید از آقای داورزنی که همیشه حامی خوب از این ورزش بوده است نیز تشکر کنم، البته از آنجاکه ما سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان و در رأس آن‌ آقای سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان را دنبال می‌کنیم، به امید خدا بتوانیم در همان جهت از ورزش وزنه‌برداری نیز حمایت کنیم.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار