• عباس لاجوردی:

مافیای پخش و اکران"سینمای اخلاق مدار" را نابود کرده است

استنادنیوز؛ عباس لاجوردی با بیان اینکه فیلمها در سینمای ایران توسط مافیای خاصی اکران می‌شوند، افزود: این افراد سینمای ایران را به سوی نابودی و ابتذال کشانده‌اند.

احمد نجفی بازیگر و تهیه کننده سینما و تلویزیون در اعتراض به بی عدالتی جاری در حوزه اکران، به وعده خود عمل کرد و در شورای به اصطلاح صنفی و ناکارآمد نمایش را گِل گرفت. و این حرکت آغازگر واکنش‌های بسیاری از سینماگران به بی‌عدالتی اکران و وجود مافیا در تولید و اکران فیلم‌هاست.

اظهارات عباس لاجوردی کارگردان فیلم سینمایی جشن تولد این ناعدالتی‌ را تایید کرد و گفت: نظام مشخصی در اکران وجود ندارد و فیلم‌های سینمایی با عدالت و مرتب و براساس ارزش‌ها پخش و اکران نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه فیلمها در سینمای ایران توسط مافیای خاصی اکران می‌شوند، افزود: این افراد سینمای ایران را به سوی نابودی و ابتذال کشانده‌اند و در آن فیلمهای بی‌ارزش مورد حمایت قرار می‌گیرند و هر چه فیلم طنزتر باشد مورد حمایت پخش کننده قرار می‌گیرد و با این روند آینده مطلوبی در سینمای ایران وجود ندارد.

لاجوردی اضافه  کرد: در عصر امروز مسئولان سازمان سینمایی روی موج این افراد سواری می‌کنند و جریان سازی در دوران فعالیت اجرایی خود نداشته و ندارند و تنها تحت تاثیر این جریانات قرار دارند و فیلمهای ارزشی و اخلاقی از سینمای یک دهه گذشته خود در حال فاصله گرفتن است.

کارگردان «جشن تولد» تصریح کرد: "سینمای اخلاق مدار" در کشور وجود ندارد و مدیران به دنبال تولید و پخش چنین فیلم‌هایی نیستند و به سراغ فیلمهایی می‌روند که حتی هنرمندان به دلیل مضحک بودن فیلم به بازیگران خرده می‌گیرند که چرا در این فیلم را بازی کرده‌اند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار