• عباس لاجوردی:

مافیای پخش و اکران"سینمای اخلاق مدار" را نابود کرده است

استنادنیوز؛ عباس لاجوردی با بیان اینکه فیلمها در سینمای ایران توسط مافیای خاصی اکران می‌شوند، افزود: این افراد سینمای ایران را به سوی نابودی و ابتذال کشانده‌اند.

احمد نجفی بازیگر و تهیه کننده سینما و تلویزیون در اعتراض به بی عدالتی جاری در حوزه اکران، به وعده خود عمل کرد و در شورای به اصطلاح صنفی و ناکارآمد نمایش را گِل گرفت. و این حرکت آغازگر واکنش‌های بسیاری از سینماگران به بی‌عدالتی اکران و وجود مافیا در تولید و اکران فیلم‌هاست.

اظهارات عباس لاجوردی کارگردان فیلم سینمایی جشن تولد این ناعدالتی‌ را تایید کرد و گفت: نظام مشخصی در اکران وجود ندارد و فیلم‌های سینمایی با عدالت و مرتب و براساس ارزش‌ها پخش و اکران نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه فیلمها در سینمای ایران توسط مافیای خاصی اکران می‌شوند، افزود: این افراد سینمای ایران را به سوی نابودی و ابتذال کشانده‌اند و در آن فیلمهای بی‌ارزش مورد حمایت قرار می‌گیرند و هر چه فیلم طنزتر باشد مورد حمایت پخش کننده قرار می‌گیرد و با این روند آینده مطلوبی در سینمای ایران وجود ندارد.

لاجوردی اضافه  کرد: در عصر امروز مسئولان سازمان سینمایی روی موج این افراد سواری می‌کنند و جریان سازی در دوران فعالیت اجرایی خود نداشته و ندارند و تنها تحت تاثیر این جریانات قرار دارند و فیلمهای ارزشی و اخلاقی از سینمای یک دهه گذشته خود در حال فاصله گرفتن است.

کارگردان «جشن تولد» تصریح کرد: "سینمای اخلاق مدار" در کشور وجود ندارد و مدیران به دنبال تولید و پخش چنین فیلم‌هایی نیستند و به سراغ فیلمهایی می‌روند که حتی هنرمندان به دلیل مضحک بودن فیلم به بازیگران خرده می‌گیرند که چرا در این فیلم را بازی کرده‌اند.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار