• مشاور عالی سازمان سنجش گفت:

در سومین آزمون استخدامی 300 فرصت جدید شغلی برای بانوان فراهم شد

  • کد خبر: 21244
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 07 شهریور 1395

بنا به دستور رئیس جمهور در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در آبان ماه امسال، 300 فرصت شغلی جدید برای بانوان فراهم شد تا عدالت جنسیتی در استخدام ها صورت بگیرد

دکتر حسین توکلی گفت: در راستای اجرای دستور رئیس‌جمهور مبنی بر لزوم رعایت عدالت جنسیتی در استخدام‌های بخش دولتی و بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته در خصوص تغییرات ایجاد شده در شرایط و ضوابط شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور، امکان حضور بانوان در حداقل ۳۰۰ فرصت شغلی جدید فراهم شد.

 

وی افزود: لذا بانوان متقاضی شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور می‌توانند بر اساس مفاد اطلاعیه‌ای که در روز یکشنبه ۲۱ شهریور ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 

توکلی خاطرنشان کرد: با توجه به تسهیلات فراهم شده برای ثبت‌نام، تاریخ برگزاری سومین آزمون استخدامی از تاریخ ۱۹ شهریور ماه به نیمه دوم آبان ماه سال ۹۵ موکول شد و تاریخ دقیق برگزاری آزمون در اطلاعیه ۲۱ شهریور ماه ۹۵ به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

 

وی اظهار داشت: نظر به تغییرات ایجاد شده و فراهم کردن تسهیلات برای داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند ترتیبی اتخاذ شده است که داوطلبان مذکور در صورت تمایل بتوانند اطلاعات ثبت‌نامی خود را بر اساس توضیحاتی که در اطلاعیه مذکور درج خواهد شد، ویرایش کنند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد: نظر به اینکه وزارت آموزش و پرورش نیز از طریق برگزاری آزمون استخدامی نسبت به جذب تعداد ۱۰ هزار نفر بصورت پیمانی اقدام می‌کند، نحوه ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور و جزییات لازم در این خصوص در اطلاعیه‌ ۲۱ شهریور ماه سازمان سنجش منتشر می‌شود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار