حسن روحانی؛دولت تا رفع همه مشکلات مردم زلزله زده در کنار آنها می ماند

استنادنیوز؛ رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از اینکه در ایام تحویل سال جدید، میهمان مردم خونگرم، دلاور و مرزدار کرمانشاه است، تاکید کرد: دولت تا رفع همه مشکلات و نیازمندی‌های مردم مناطق زلزله‌زده، در کنار آنها خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جریان بازدید از روستاهای زلزله‌زده کرمانشاه با مردم روستای میرمیرو به گفتگو پرداخت و از نزدیک در جریان روند بازسازی و جبران خسارات ناشی از حادثه زلزله قرار گرفت.

رئیس‌جمهور همچنین از مسئولان ذیربط خواست تا بر تلاش‌های خود در یاری مردم مناطق زلزله‌زده و تهیه اقلام مورد نیاز آنها در ایام نوروز بیفزایند.

روحانی با اشاره به روند مثبت بازسازی مناطق زلزله‌زده خطاب به مردم و مسئولان استانی، گفت: باید تلاش کنیم تا همه منازل آسیب دیده این منطقه تا پایان تابستان 97 تکمیل و به مردم تحویل داده شود.

رئیس جمهور با اشاره به ضرورت اهتمام مسئولان در راستای رفع مشکلات و نیازهای مردم مناطق زلزله زده، اظهار داشت: امسال سالی بود که مردم این مناطق با ناگواری‌ها و رنج فراوانی مواجه بودند و امیدواریم سال آینده سال پربرکت و خوبی برای همه باشد.

روحانی ضمن ابراز خرسندی از اینکه در ایام تحویل سال جدید، میهمان مردم خونگرم، دلاور و مرزدار کرمانشاه است، تاکید کرد: دولت تا رفع همه مشکلات و نیازمندی‌های مردم مناطق زلزله‌زده، در کنار آنها خواهد بود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار