7.46سرانه مرسوله پستی برای هر شهروند قائمشهری

استنادنیوز؛ علی رستگار رئیس اداره پست شهرستان قائمشهر در گفتگو با خبرنگاران گفت : طی سال 96 بیش از 2میلیون و 300 مرسوله پستی برابر با سرانه 7.46 مرسوله سهم این شرکت در این شهرستان بوده است .


رستگار با بیان این نکته که هدف گذاری سال جاری برای جابجایی مرسولات پستی در قائمشهر با 20 درصد افززایش نسبت به سال پیش است، افزود: سرانه مرسوله پستی قائمشهر از متوسط 5/7کشور و 5.93 استان مازندران بیشتر است.
وی با اشاره به اینکه شرکت پست شهرستان قائمشهر با 40 نیروی خدوم ظرفیت بالایی در جابجایی انواع مرسولات دارد، گفت:  با توجه به اهمیت تولیدات محصولات کشاورزی به ویژه مرکبات و برنج استقبال شهروندان  ازطرح  پست کشاورزی مطلوب است.
رئیس اداره پست شهرستان قائمشهر گفت:  در مرحله نخست  اجرای این طرح ، محصولات برنج ، مرکبات و گل و گیاه  شرکت  مرسوله پستی محصولات کشاورزی را به نرخ میانگین هر کیلوگرم بین سه تا چهار هزار ریال به مقصد می رساند.
رستگار وضعیت ترابری پست را رضایت بخش و مورد اطمینان مردم دانست و ادامه داد: این شرکت با عقد قرار داد با بیشتر واحد های تولیدی با اطمینان تمامی محصولات کشاورزی را جابجا می کند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار