ارتش جمهوری اسلامی ایران انبار باروتی در میان منطقه پرتلاطم خاورمیانه است

ارتش جمهوری اسلامی ایران انبار باروتی در میان منطقه پرتلاطم خاورمیانه است

استنادنیوز؛نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معادلات ارتش و سپاه ایران از سایر ارتش‌های جهان جدا است گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران انبار باروتی در میان منطقه پرتلاطم خاورمیانه است.

محمدصادق حسنی  با تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران پشتیبان ملت است و ایران بدون ارتش مقتدرش شب‌ها خوابی آرام ندارد.

وی با اشاره به پاسداری ارتش جمهوری اسلامی ایران از تمامیت ارضی کشور افزود: برای پشت سر گذاشتن یک‌شب آرام در کشور سختی‌ها و رنج‌های بی‌شماری بر برداران ارتشی می‌گذرد که شایسته تقدیر است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه قوای نظامی ایران در ایجاد امنیت کشور و منطقه گفت: معادلات ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تمام ارتش‌های دنیا متفاوت و بی‌نظیر است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه بی‌نظیر است تصریح کرد: اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران همچون انبار باروتی در میان منطقه پرتلاطم خاورمیانه است و در آن خودنمایی می‌کند.

حسنی با اذعان بر اینکه امنیت ایران مدیون زحمات و جان‌فشانی‌های ارتش و سپاه است خاطرنشان کرد: ایران پشتش به قوای نظامی و برداران ارتشی و سپاهی‌اش گرم است و حضور مقتدرانه خود را در جهان مدیون این قوای مقتدر است.

وی با تأکید بر اینکه دنیا از ارتش قدرت ایران حساب می‌برد گفت: اگر دنیا می‌بیند که همه قدرت‌های پوشالی همانند آمریکا و رژیم صهیونیستی از ما حساب می‌برد به خاطر حضور مقتدرانه ارتش، سپاه و نیروهای مردمی ایران است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

فروشگاه اینترنتی فابی کالا

آخرین اخبار