پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا می رود

استنادنیوز؛ ناصر محمدخانی اظهار داشت:من فکر می‌کنم پرسپولیس دو سه گل به الجزیره می‌زنند و به نظر من پرسپولیس به نیمه نهایی هم می‌رسد.

وی در مورد شرایط پرسپولیس در دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره، عنوان کرد: پرسپولیس در بازی با الجزیره نباید گل آخر را دریافت می‌کرد. به نظر من پرسپولیس راحت از این مرحله صعود می‌کند. پرسپولیس با یک گل هم راهی مرحله بعد می‌شود اما من فکر می‌کنم دو سه گل به الجزیره می‌زنند. به نظر من پرسپولیس به نیمه نهایی هم می‌رسد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد بالا رفتن اشتباهات فردی تیم خاطرنشان کرد: اشتباهات فردی بالا رفته است. امیدوارم این اشتباهات جبران شود. به نظر من با اختلاف دو گل الجزیره را شکست می‌دهیم.

محمدخانی در مورد انتقاداتی که این روزها علیه پرسپولیس مطرح می‌شود گفت: فکر می‌کنم این مسائل بیشتر به خاطر بازی ندادن به محسن مسلمان است. اگر پرسپولیس خوب نباشد 5 هفته قبل از اتمام فصل قهرمان نمی‌شود. تیمی که بار فنی داشته باشد می‌تواند هفته‌ها زودتر قهرمان شود. گاهی پیش می‌آید که تیم از شرایط آرمانی دور می‌شود و این مسئله طبیعی است. در مجموع پرسپولیس خوب کار کرد و در مجموع نیم فصل اول و نیم فصل دوم توانست به قهرمانی برسد.

وی در مورد اینکه برخی انتقاد به کادرفنی در مورد عدم استفاده از یک بازیکن را غلط می‌دانند، گفت: مربی تفکراتی دارد و بر همان اساس مهره چینی می‌کند. مربی در تمرین است و شرایط بازیکنان را می‌داند. مربی در راس امور فنی است و او تصمیم می‌گیرد چه کسی بازی کند. در این مقطع هم نظر برانکو استفاده از این بازیکنان است. همچنین این مسئله هم باید بیان شود که اگر این روزها از مسلمان استفاده نمی‌شود چیزی از ارزش‌های این بازیکن کم نمی‌شود. نظر مربی این است که از این بازیکنان استفاده کند.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار