فرش دستبافت گران قیمت، هدیه ایرانیان به رقبا در جام جهانی روسیه

استنادنیوز؛ سایت معتبر The sun در گزارشی کامل شرایط و چگونگی تحولات رخ داده در تیم ملی ایران و کارلوس کی‌روش را و نحوه بافت و فرش ایرانی را بررسی کرد. 

در ابتدای گزارش آمده است: ایران که با پرتغال، اسپانیا و مراکش در گروه B همگروه است بعد از آماده‌سازی و اعلام لیست نهایی 3 فرش دست‌باف گران قیمت را برای کاپیتان‌ها رقبا فراهم آورده و منتظر آغاز جام جهانی در روسیه است.البته این فرش‌های زیبا در مدت 6 ماه و نیم بافته و آماده شده است و در صورت صعود ایران به مرحله یک شانزدهم دیگر رقبا هم از این هدیه بی نصیب نخواهند ماند.

در ادامه  با اشاره‌ای به کارنامه کی‌روش با تیم ملی و حضورش در سمت کمک مربی فرگوسن و اخبار رسانه‌های ایران پرداخته شده است.

در ادامه آمده است: کی‌روش که گلچینی از بازیکنان ایرانی شاغل در اروپا و لیگ برتر را برای روسیه انتخاب کرده امیدوار است برای اولین بتواند با ایران از مرحله گروهی صعود کند و طلسم شکن تاریخ فوتبال ایران در جام جهانی باشد.البته اشکان دژاگه و قوچان نژاد از بازیکنان تاثیرگذار ایران جام جهانی می توانند باشند.

ایران تنها یک بار مزه برد را در تمام حضور‌هایش در جام جهانی کسب کرده که مربوط به جام جهانی 1998 فرانسه و برتری مقابل امریکا است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار