دارایی؛ دو پارک سرخه به پروژه wifi مجهز شد

استنادنیوز؛ مدیر مخابرات منطقه سمنان با بیان اینکه دو پارک سرخه به پروژه wifi مجهز شد که به‌زودی افتتاح می‌شود، گفت: برای روستای صوفی‌آباد، سایت تلفن همراه جدید ایجاد خواهد شد.

مجید دارایی در نشستی با حضور نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت‌گرفته، تمام کارخانجات گچ مؤمن‌آباد به فیبر نوری مجهز و سایت همراه مستقل BTS نصب شد.

وی تصریح کرد: دانشگاه پیراپزشکی سرخه و کارخانجات بالاتر از آن را هم به فیبر نوری متصل کردیم.

مدیر مخابرات منطقه سمنان با بیان اینکه دو پارک سرخه به پروژه wifi مجهز شد که به‌زودی افتتاح می‌شود، گفت: برای روستای صوفی‌آباد، سایت تلفن همراه جدید ایجاد خواهد شد.

دارایی بیان داشت: تمام روستاهای شهرستان مهدی‌شهر به پوشش آنتن تلفن همراه مجهز شدند و شهرک صنعتی غنچه انگوری درجزین هم به فیبر نوری مجهز شد.

وی تصریح کرد: شهرک مهمانشهر سمنان را به فیبر نوری مجهز کردیم و با کمک شورای روستاهای دلازیان، حسن‌آباد و محمودآباد عملیات اجرایی فیبر نوری در این روستاها آغاز شده است.

مدیر مخابرات منطقه سمنان افزود: در شهرستان‌های سمنان و مهدی‌شهر به‌زودی چند پارک مجهز به سیستمwifi  خواهند شد.

نصرت‌الله مشیری، مدیرکل پست استان سمنان هم در این نشست گفت: در حوزه زیرساخت‌های سازمان و ساختمان‌ها مشکل داریم و نیازمند اعتبار هستیم.

وی تصریح کرد: دو پروژه اقتصاد مقاومتی به پست واگذار شده که یکی آدرس استاندارد بوده که از سال گذشته در حال انجام است و تا پایان امسال در تمام روستاها و شهرها انجام خواهد شد.

مدیرکل پست استان سمنان گفت: برنامه دیگر، سامانه املاک کشور است که نیازمند همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی هستیم.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار