در تبلیغات و رسانه‌ها نباید قوم گرایی مطرح شود

استنادنیوز؛ محسن رضایی بیان داشت: در تبلیغات و رسانه‌ها نباید قوم گرایی مطرح شود چرا که در شرایط کنونی ما نیاز به یکپارچگی مردم داریم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دولت آمریکا یک بار دیگر تصمیم گرفته با ملت ایران زورآزمایی کند گفت:اما در این سال ها این چندمین بار است که این حرکت را انجام می دهد اما آنها هیچگاه از این شکست ها تجربه کسب نکرده اند.
وی افزود:ترامپ می داند که ایران با دست خالی در ‌جنگ تحمیلی پیروز شد اما یک بار دیگر جنگ اقتصادی راه انداخته و از برجام خارج شده است در حالی که همه دنیا این ‌کار را نادرست و غیر منطقی می دانند.
وی گفت: روز گذشته وزیر اقتصادی فرانسه گفته بود ترامپ به دنبال آن است که به پلیس اقتصادی دنیا تبدیل شود.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد:در شرایط کنونی نیاز به حضور انقلابی و اصلاح وضعیت مصرفی کشور داریم .
رضایی ادامه داد: آمریکا در این جنگ اقتصادی دو مسأله را هدف قرار داده که یکی ناامید کردن ملت و دیگری سلب اعتماد مردم ایران علیه نظام است.
وی گفت: ایران در انقلاب و در جنگ ثابت کرد که با تکیه بر امید و اعتماد به نفس می‌تواند قله های افتخار را فتح کند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: سال ها با چنین سرمایه های معنوی انقلاب را پیش برده ایم و امروز باید با همین روحیه در مقابل هجمه ها مقاومت کنیم.
رضایی یادآور شد: باید با حرف و عمل اعتماد مردم را به خود جلب کنیم و دست از قوم گرایی ها برداریم.
وی تصریح کرد: در تبلیغات و رسانه‌ها نباید قوم گرایی مطرح شود چرا که در شرایط کنونی ما نیاز به یکپارچگی مردم داریم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت و نظام بودجه محدودی دارند و ممکن است در آینده فروش نفت از 2 میلیون بشکه به یک میلیون کاهش یابد اما کسری بودجه نخواهیم داشت.
رضایی گفت: کارآفرینی و فعالیت افراد کارآفرین عین مقابله با دشمن در جنگ تحمیلی است زیرا امروز سلاح ما در‌جنگ اقتصادی مهمات نیست بلکه تلاش و اختراع و صنعت است و در این جبهه می توانیم پوزه آمریکا را به خاک بمالیم.
وی تاکید کرد: ترامپ درس بزرگی از ملت ایران خواهد گرفت چرا که ملت ما اگر در اقتصاد به حرکت در بیاید طی 10 سال جزو 12 کشور اول دنیا خواهیم شد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با اشاره به اینکه برخی از نیروهای کارآمد در کشور وقتشان بیهوده هدر می رود گفت: اگر هر کدام از این ها یک مسئولیت اقتصادی را بر عهده بگیرند می‌توانند میراثی با ارزش را برای کشور به جای بگذارند.
آیین آغاز عملیات اجرایی نصب تجهیزات فوق سنگین رآکتور آمونیاک با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ، استاندار خوزستان و جمعی از مسئولین استانی در شرکت پتروشیمی مسجد سلیمان برگزار شد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار