محدودیت‌های تردد روز 14 خرداد برای وسايل نقليه سنگين اعلام شد

استنادنیوز؛تمهیدات ترافیکی روز 14 خرداد و محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای تردد وسایل نقلیه اعلام شد.

    به گزارش سایت راهور، سردار محمدرضا مهماندار - رئیس پلیس راهور تهران درباره محدودیت‌های تردد در مراسم بزرگداشت بیست‌ونهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خميني(ره) گفت: از ساعت 8 صبح روز دوشنبه  تا خاتمه مراسم تردد وسایل نقلیه سنگین در مسیر شمال به جنوب جاده قدیم قم از پل شهید رجایی در بزرگراه آزادگان ممنوع است. همچنین تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین در مسیر جنوب به شمال جاده قدیم  قم از پل قاسم‌آباد به سمت تهران ممنوع و این‌ دسته وسایل نقلیه به سمت جاده ورامین هدایت خواهند شد.

مهماندار درباره دیگر محدودیت‌های در نظر گرفته شده در این روز اظهار داشت: از ساعت 13 این روز تا خاتمه مراسم تردد کلیه وسایل نقلیه به‌جز وسایل نقلیه مربوط به مراسم در محور بزرگراه شهید هاشمی و صالح‌آباد ممنوع است. به‌علاوه تردد کلیه وسایل نقلیه در آزادراه قم-تهران به سمت تهران به جز اتوبوس‌های استان قم ممنوع می‌باشد. اتوبوس‌های مربوط به استان‌های اصفهان و مرکزی نیز از طریق جاده حسن‌آباد به سمت پارکینگ‌های واقع در بهشت زهرا(س) هدایت خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در همین رابطه افزود: همچنین اعمال محدودیت در جاده قدیم قم در مسیر جنوب به شمال بعد از کهریزک نرسیده به تقاطع سایت و هدایت خودروها به سمت شرق (جاده سایت) و ادامه مسیر از باقرشهر و در نهایت جاده قدیم به سمت تهران اجرا خواهد شد. تاکسی‌های فرودگاه امام خمینی(ره) نیز باید در زمان اجرای محدودیت در روز دوشنبه تا خاتمه مراسم از مسیر آزادراه تهران ـ ساوه تردد نمایند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار