\محدودیت‌های تردد روز 14 خرداد برای وسايل نقليه سنگين اعلام شد

  • کد خبر: 212716
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 14 خرداد 1397

استنادنیوز؛تمهیدات ترافیکی روز 14 خرداد و محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای تردد وسایل نقلیه اعلام شد.

    به گزارش سایت راهور، سردار محمدرضا مهماندار - رئیس پلیس راهور تهران درباره محدودیت‌های تردد در مراسم بزرگداشت بیست‌ونهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خميني(ره) گفت: از ساعت 8 صبح روز دوشنبه  تا خاتمه مراسم تردد وسایل نقلیه سنگین در مسیر شمال به جنوب جاده قدیم قم از پل شهید رجایی در بزرگراه آزادگان ممنوع است. همچنین تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین در مسیر جنوب به شمال جاده قدیم  قم از پل قاسم‌آباد به سمت تهران ممنوع و این‌ دسته وسایل نقلیه به سمت جاده ورامین هدایت خواهند شد.

مهماندار درباره دیگر محدودیت‌های در نظر گرفته شده در این روز اظهار داشت: از ساعت 13 این روز تا خاتمه مراسم تردد کلیه وسایل نقلیه به‌جز وسایل نقلیه مربوط به مراسم در محور بزرگراه شهید هاشمی و صالح‌آباد ممنوع است. به‌علاوه تردد کلیه وسایل نقلیه در آزادراه قم-تهران به سمت تهران به جز اتوبوس‌های استان قم ممنوع می‌باشد. اتوبوس‌های مربوط به استان‌های اصفهان و مرکزی نیز از طریق جاده حسن‌آباد به سمت پارکینگ‌های واقع در بهشت زهرا(س) هدایت خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در همین رابطه افزود: همچنین اعمال محدودیت در جاده قدیم قم در مسیر جنوب به شمال بعد از کهریزک نرسیده به تقاطع سایت و هدایت خودروها به سمت شرق (جاده سایت) و ادامه مسیر از باقرشهر و در نهایت جاده قدیم به سمت تهران اجرا خواهد شد. تاکسی‌های فرودگاه امام خمینی(ره) نیز باید در زمان اجرای محدودیت در روز دوشنبه تا خاتمه مراسم از مسیر آزادراه تهران ـ ساوه تردد نمایند.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار