• استاندار گیلان در کارگروه مدیریت پسماند استان تاکید کرد:

استفاده از تمام ظرفیت ها برای تکمیل نیروگاه زباله سوز رشت

استنادنیوز؛استاندار گیلان بر لزوم اجرایی شدن طرح جامع مدیریت پسماند تأکید و تصریح کرد: منطقی است ابتدا تمام ظرفیت خود را بر روی تکمیل و اجرایی شدن نیروگاه زباله سوز رشت و توسعه و بهسازی تاسیسات پردازش مکانیکی و بیولوژیکی بگذاریم .

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری؛ در این جلسه که در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، با بیان اینکه  قطعاً حل مشکلات پسماند از دغدغه‌های جدی ما است گفت: خوشبختانه اراده حل مشکل پسماند در استان وجود دارد و فقط نیاز است سرعت عمل را در جهت تحقق این مهم افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه وضعیت فعلی پسماند استان قابل قبول نیست، بر ضرورت تفکیک زباله از مبدأ تاکید کرد و ادامه داد: مراکز دفن زباله استان وضعیت مطلوبی ندارند و در این خصوص انتظار دارم با پی گیری جهت تامین منابع مالی از سازمان شهرداری ها و دهیاری ها برنامه های تدوین شده در استان اجرایی شود .

وی پیشرفت فیزیکی مناسب نیروگاه زباله سوز رشت و توسعه و بهسازی تأسیسات مکانیکی و بیولوژیکی را مهمترین برنامه استان در سال ٩٧ دانست .

استاندار گیلان در پایان با بیان این مطلب که مردم سراوان از ما انتظار دارند فضای مطلوب برای زندگی آن ها فراهم گردد، تاکید کرد: با توجه به گرم شدن هوا مشکل تامین مصالح شن و ماسه توسط سازمان آب منطقه ای برطرف گردد تا شهرداری در کنترل شرایط نامناسب محل دفن عملکرد بهتری داشته باشد

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار