• مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

آمادگی 34 پایگاه برای ارائه خدمات به مسافران فرهنگی به صورت شبانه روز از اول تیرماه

استنادنیوز؛عسکری نیکزاد با توجه به آغاز سفرهای تابستانی از استقرار پایگاه پذیرش فرهنگیان در همه شهرستان‌ها و مناطق مازندران خبر داد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران عسکری نیکزاد» با توجه به آغاز سفرهای تابستانی از استقرار پایگاه پذیرش فرهنگیان در همه شهرستان‌ها و مناطق مازندران خبر داد؛ «و اظهار کرد: در مجموع با احتساب اینکه در شهرستان ساری سه پایگاه مستقر است، در استان مازندران 34 پایگاه پذیرش به صورت شبانه‌روز آماده ارائه خدمات به مسافران فرهنگی هستند.

وی بر آمادگی تمامی نواحی آموزش و پرورش مازندران برای اسکان فرهنگیان تأکید کرد و افزود: 2 هزار و 160 آموزشگاه در استان در طرح اسکان امسال مشارکت دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه در سال گذشته در مجموع 2 هزار و 192 آموزشگاه در این طرح مشارکت داشته‌اند، ادامه داد: با حذف کلاس‌هایی که از نظر کیفیت در سطح پایین‌تری بوده‌اند و تقسیم‌بندی کلاس‌ها به سه گروه ویژه، الف و ب، کیفیت ارائه خدمات به مسافران را افزایش داده‌ایم.

نیکزاد گفت: در تابستان امسال، 215 کلاس ویژه، یک هزار و 252 کلاس نوع الف و 693 کلاس نوع ب آماده خدمات‌رسانی هستند که در صورت نیاز و حضور مهمانان بیشتر، به سرعت مدارس بیشتری برای اسکان مسافران حاضر خواهد شد.

او همچنین به پلاژ فرهنگیان در ساری، سراهای معلم شهرستان‌های گلوگاه، بابلسر، کلاردشت، قائمشهر، بابل، آمل، محمودآباد و غیره نیز اشاره کرد که جمعا شامل 283 سوئیت و ویلاست و افزود: تمرکز آن در پلاژ فرهنگیان با 83 سوئیت و ویلا است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه اسکان فرهنگیان در مازندران به صورت رسمی از اول تیر آغاز شده و تا 15 شهریور ادامه خواهد داشت، یادآور شد که هزینه اسکان در مکان‌های در نظر گرفته شده، نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است.

در تابستان سال گذشته تا انتهای طرح اسکان تابستانی، 886 هزار و 242 نفر روز در مدارس مازندران اسکان یافته و شهرستان‌های بابلسر، رامسر و ناحیه یک ساری به ترتیب رتبه اول تا سوم را در جذب و اسکان مسافران داشته‌اند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار