• استاندار مازندران در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان اظهار کرد:

کارآمد سازی و روان سازی امور مردم و ارتقاء سلامت اداری با میز خدمت / میز خدمت نماد حقوق شهروندی

استنادنیوز؛مقام عالی دولت در مازندران، با بیان این که تمرکز دشمن، توسعه نارضایتی اجتماعی در کشور است، ابراز نمود: هدف از استقرار و فعالیت میز خدمت، کارآمد سازی و روان سازی امور مردم و ارتقاء سلامت اداری است.

مقام عالی دولت در مازندران، در این جلسه استقرار میز خدمت را از نمادهای حقوق شهروندی دانست و خاطر نشان ساخت: میز خدمت و الکترونیکی شدن خدمات از دستورات و تاکیدات رییس جمهور است و باید از اول تیرماه 97 در کلیه دستگاه های اجرایی استقرار یابد. ‎

 به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد اسلامی، استاندار مازندران در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان با اشاره به این که تحول اداری موضوعی بسیار مهم برای آینده کشور است و باید محقق شود، گفت: تا تحول اداری، کوچک سازی و چالاک سازی اتفاق نیفتد نمی توان به اهداف عالیه اداری دست یافت.

استاندار، با بیان این که شرح وظایف شورای راهبری توسعه مدیریت استان، در بردارنده رسالتی تعیین کننده برای تحقق تحول اداری است، یاد آور شد: رسالت قانونی، ملی و شرعی شورای راهبری توسعه مدیریت استان این است که تفکر و ضرورت تحول ادارای را در بدنه دولت در استان بدمد و انجام وظایف را مطالبه نماید.

مقام عالی دولت در مازندران، استقرار میز خدمت را از نمادهای حقوق شهروندی دانست و خاطر نشان ساخت: میز خدمت و الکترونیکی شدن خدمات از دستورات و تاکیدات رییس جمهور است و باید از اول تیرماه 97 در کلیه دستگاه های اجرایی استقرار یابد.

استاندار، میز خدمت را گامی موثر در تحول اداری، حذف فرآیندهای زائد و رسیدن به نتیجه کار در زمان لازم برشمرد و افزود: میز خدمت باید به صورت فیزیکی و در همه دستگاه ها و نهادها و ادارات استانی و شهرستانی استقرار یابد و ضمن بکارگیری افراد دانا و آموزش دیده، در امور مردم کارگشایی کند.

رییس شورای راهبری توسعه مدیریت استان، با بیان این که تمرکز دشمن، توسعه نارضایتی اجتماعی در کشور است، ابراز نمود: هدف از استقرار و فعالیت میز خدمت، کارآمد سازی و روان سازی امور مردم و ارتقاء سلامت اداری است.

اسلامی، بر مانیتورینگ و پایش ارایه خدمات به مردم از سوی دستگاه ها تاکید کرد و افزود: در میز خدمت باید یک آهنگی حاکم باشد و همه هماهنگ عمل کنند.

در این جلسه هم چنین حسن خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، با اشاره به ضرورت راه اندازی میز خدمت و دستور اکید رییس جمهوری در این راستا، گفت: عدم استقرار میز خدمت تخلف است و رسیدگی می شود.

وی بر کیفی سازی و استقرار فناوری های نوین و الکترونیکی کردن خدمات تاکید کرد و افزود: مکان میز خدمت برای رفاه حال شهروندان و مراجعین، در مان مناسب مستقر و بدرستی تجهیز شود.

در آغاز این جلسه غلامی راد، به تشریح تشکیلات سازمانی و وظایف شورای راهبری توسعه مدیریت استان پرداخت و گزارشی از روند استقرار میز خدمت در دستگاه ها ارایه نمود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

آخرین اخبار