• رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد:

ساخت و سازهای ساحلی با عزم جدی سازمان بنادر و دریانوردی ساماندهی می شوند

استنادنیوز؛رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در سخنانی هدف از برگزاری این جلسه را تبادل نظر در خصوص نحوه و مراحل قانونی دریافت مجوز سازه های ساحلی بیان نمود

جلسه مشترک کمیته ساماندهی سواحل سازمان بنادر و دریانوردی و ارگانهای ذیربط در محدوده ساحلی تحت حاکمیت بندر امیرآباد در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد برگزار شد .

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ، این جلسه با حضور  خلیلی مدیر کل سواحل و بنادر  ، کوهساری مدیر کل تجهیزات خشکی و دریایی ، بهزادیان مدیر کل امور بندری و پسنده مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و نمایندگانی از شیلات ، یگان حفاظت منابع طبیعی استان مازندران ، پایانه نفتی شمال ، نیروگاه شهید سلیمی و کشتی سازی صدرا و همچنین مدیر و معاونین بندر امیرآباد برگزار گردید .

رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در سخنانی هدف از برگزاری این جلسه را تبادل نظر در خصوص نحوه و مراحل قانونی دریافت مجوز سازه های ساحلی بیان نمود و خاطر نشان کرد : برگزاری اینگونه جلسات تاثیر بسزایی در جهت هماهنگی ، ساماندهی و آشنایی هر چه بیشتر ارگانهای مرتبط با سواحل با اهداف و برنامه های کمیته ساماندهی سواحل و بنادر سازمان بنادر دارد .

در ادامه این جلسه خلیلی مدیر کل سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی در سخنانی با تاکید بر نگاه حمایتی سازمان بنادر و دریانوردی در توسعه زیرساختها در سواحل بر عزم جدی مدیران و مسئولین سازمان بنادر و دریانوردی در ساماندهی ساخت و سازهای ساحلی خبر داد .

وی با اشاره به وظیفه خطیر ارگانهای دولتی و خصوصی در این راه بر تسریع در صدور مجوزهایی که منجر به توسعه چرخه اقتصاد کشور می شود ، تاکید کرد .

نادرپسنده مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر نیز در سخنانی کمک به رعایت استانداردهای ساخت و ساز ساحلی را از مهمترین اهداف این کمیته یاد کرد .

در ادامه محمودحیدری مسئول سواحل و بنادر بندر امیرآباد در گزارشی اهداف و اقدامات منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد را در محدوده حاکمیتی خود ارائه کرد.

گفتنی است ؛ بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات و موانع ساماندهی ساخت و سازهای ساحلی و ارائه راهکارهای قانونی بر مبنای استانداردها و سیاستهای سازمان بنادر ، از دیگر بخشهای این نشست بود .

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار