• مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

مجوز رایگان برای احداث ساختمان و واحدهای تولیدی مستقر در شهركهای صنعتي

استنادنیوز؛مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطرنشان کرد:صدور مجوزهای احداث ساختمان و پايان کار واحدهاي توليدي مستقر در شهركها و نواحي صنعتي به صورت رايگان انجام می شود

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سيد مصطفی موسوی در جلسه مشترک با علی نيا رئيس سازمان نظام مهندسی استان، با اشاره به اينکه شهرکهای صنعتی از قانون شهرداريها مستثني هستند اظهار داشت: صدور مجوزهای احداث ساختمان و پايان کار واحدهاي توليدي مستقر در شهركها و نواحي صنعتي به صورت رايگان انجام می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: از آنجایی که اين شرکت برای ارائه خدمات احداث ساختمان و پایان کار، از کارفرمایان مبلغی دریافت نمی‌کند، فشارهای زیادی به مجموعه، بابت هزینه خدمات مهندسی وارد می شود و باید در این خصوص به نقطه نظر مشترکي در راستای حمایت از بخش تولید برسیم.

موسوی با اشاره به اینکه خدمات مهندسی در بخش تولید و صنعت، یک سرمایه‌گذاری محسوب محسوب می‌شود و نه هزینه، بیان داشت: مباحث ساختمانی کارخانجات و کارگاههای تولیدی احداثی در شهرک ها و نواحی صنعتی از اهمیت بالایی برخوردارند و ضرورت وجود خدمات مهندسی نيز مورد تأکید است.

وی تصریح کرد: همواره، استحكام در ساخت بنای واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی به صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی اعتراضات زیادی در خصوص هزینه های پرداختی به نظام مهندسی داشته‌اند و در سال حمایت از تولید، باید از بخش صنعت حمایت ویژه کرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی استان نیز در این جلسه گفت: تعرفه های خدمات مهندسی در واقع، ارزش افزوده بوده و نباید نگاه هزینه‌ای به این بخش شود.

علی نیا افزود: هزینه های خدمات مهندسی در مقایسه با پیآمدهای مثبت و ایجاد امنیت برای واحدهای تولیدی و صنعتی و فعالان بخش صنعت، ناچیز است.

وی اظهار داشت: در خصوص شهرک های صنعتی، رعایت مباحث فنی به دلیل وجود بار مالی سنگین و حضور گسترده کارگران، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار