هتریک آلمانی ها در وقت های اضافه و بازگشت به جام جهانی روسیه

استنادنیوز؛تیم‌های آلمان و سوئد در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه فیشت شهر سوچی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه  2 بر یک  به سود آلمان به پایان رسید تا آلمان ها در نفس‌های آخر بازگشت به جام داشته باشد.

گل‌ها: تویونن(32) سوئد-رویس(48) و کروس (95) آلمان.

داور: مارسینیاک از کشور لهستان

اخطارها: اکدال(51) سوئد-بواتنگ(71) آلمان.

اخراج: بواتنگ(81) آلمان.

 ترکیب سوئد:  اولسن، لوستیک، لیندلوف، گرانکویست، آگوستینسون، لارسون، اکدال، فورسبرگ، کلایسون(73-دورماز)، برگ و تویونن(77-گویدتی).

ترکیب آلمان: نویر، کیمیش، بواتنگ، رودیگر، هکتور، رودی(30-گوندگان)، کروس،‌ رویس، مولر، دراکسلر(45-گومز) و ورنر.

شرح نیمه اول

آلمان ها بازی را خیلی خوب آغاز کردند و حملات متعددی را روی دروازه سوئد انجام دادند و مالکیت توپ بی سابقه ای را از آن خود داشتند ولی سوئدی ها با یک ضد حمله در دقیقه 32 بوسیله تویونن دروازه نویر را باز کردند تا آلمان ها در شوک فرو روند و نیمه اول با برتری سوئد به پایان رسید.

در نیمه اول، سباستین رودی در برخورد با بازیکن سوئد دچار خونریزی شدید از ناحیه بینی شد و بالاجبار زمین بازی را ترک کرد.

شرح نیمه دوم

مانشفات در نیمه دوم آمد تا از حذف زودهنگام از این رقابت ها جلوگیری کند و مزد بازی بهتر و فشارهای پی در پی خودش را خیلی زود گرفت و در دقیقه 48 بازی رویس با زانویش گل تساوی ژرمن ها را زد. ژرمن ها در ادامه فشارهای زیادی روی دروازه سوئد وارد کردند ولی موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست رفت. تراژدی ژرمن با اشتباه بوتنگ دوچندان شد و این مدافع در دقیقه 82 کارت زرد دومش را گرفت و از زمین بازی اخراج شد اما شاگردان لو در نفس‌های آخر بازی با گل کروس به 3 امتیاز بازی دست یافتند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار