باید مراقب کسانی باشیم که از جو بحرانی ایجادشده توسط آمریکا سوءاستفاده می‌کنند و از آب گل آلود ماهی می گیرند

استنادنیوز؛پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا نقشه دارد تا برای صنعتگران مشکل ایجاد کند،اظهار کرد باید در این میان مراقب کسانی باشیم که از جو بحرانی ایجادشده توسط آمریکا سوءاستفاده می‌کنند و از آب گل آلود ماهی می گیرند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه همایش روایت خدمت در سمنان افزود: رهبری به قوای سه گانه دستور دادند که ستاد ویژه ای در این ارتباط تشکیل دهند.
وی با تاکید بر این که قوای سه گانه باید حالت ویژه جنگ اقتصادی اعلام کنند، اظهارداشت: این جنگی است که آمریکا به راه انداخته و می‌خواهد ما را به زانو درآورد.
ایشان اضافه کرد: آمریکا نقشه دارد تا برای صنعتگران مشکل ایجاد کند و مردم آسیب پذیر را تحت فشار قرار دهد تا برابر انقلاب بایستند.
پزشکیان با تاکید بر این که در برابر چنین تهاجمی اگر قوا در میدان نباشند دشمن می تواند برنامه هایش را در ایران عملیاتی کند، بیان کرد: در چنین شرایطی نیاز واقعی مردم به ویژه قشر متوسط و متوسط به پایین باید دیده شود تا آسیبی نبینند.
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که باید تلاش شود تا برای صنعتگران که ایجادکننده اشتغال در کشور هستند آسیبی نرسد، گفت: باید در این میان مراقب کسانی باشیم که از جو بحرانی ایجادشده توسط آمریکا سوءاستفاده می‌کنند و از آب گل آلود ماهی می گیرند.
 وی تصریح کرد: در دو سه ماه اخیر شاهد افزایش قیمت طلا به گونه ای بودیم که عده ای با خرید ۳۰ تا ۴۰ هزار سکه، سودهای چند میلیارد تومانی بردند و پول چندماهه را یکباره کاسب شدند.
پزشکیان با اشاره به نوسانات قیمت مسکن و خودرو در ماه های اخیر، ادامه داد: اگر قوای سه گانه با آنان که برای مردم در حوزه اقتصادی اعمال فشار می‌کنند برخورد نکنند، کشور در وسط نقشه های آمریکا گیر می افتد.
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : باید برای مقابله با بازی با قیمتها در بخش مسکن، خودرو و سکه و شگردهای مختلف با بحث گشایش اعتبارات که ویژه صنعتگران واقعی است، اقدام جدی کرد زیرا این افراد می خواهند به مردم آسیب بزنند.
پزشکیان یادآور شد: کشور را اکثریت حفظ کرده اند و نه عده ای خاص، به همین خاطر دغدغه نمایندگان مجلس باید حل مشکل اکثریت مردم باشد.
 وی مشکل کمبود آب را مساله حدود ۷۰ درصد بخشهای مختلف کشور ذکر و بیان کرد: به نظر می رسد باید برای نقشه ای جامع و کامل، علمی و کارشناسانه با مشارکت عمومی طراحی شود و در این مسیر حتی از نظر کارشناسانه منطقه ای، کشورهای اسلامی و افراد علمی بیطرفانه برای حل مشکل آب کشور بهره برد.
 پزشکیان تاکید کرد: در حل مشکل آب کشور، تصمیمات لحظه ای و برخورد احساساتی به جایی نمی رسد همانطور که در تصمیم های لحظه ای در ۴۰ سال گذشته به جایی نرسیدیم.
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی به دیدار نمایندگان این مجلس با رهبری اشاره و خاطرنشان کرد: رهبری با تاکید بر اینکه نمایندگان باید به فکر اقشار آسیب پذیر باشند، انقلابی بودن نمایندگان را نه در غیرمنطقی بودن و غیرقانونی عمل کردن ، بلکه در اقدام کارشناسی، علمی، زیست ساده، و ایستادگی در برابر ظلم و ستم دانستند.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار