\بلژیک پرافتخارترین تیم جام جهانی را حذف کرد/خداحافظی برزیل از روسیه

  • کد خبر: 213162
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 16 تیر 1397

استنادنیوز؛تیم ملی برزیل شکست تلخی مقابل بلژیک خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد تا شیاطین سرخ اروپا رقیب فرانسه در نیمه نهایی شوند.

تیم‌های برزیل و بلژیک از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 22:30 در ورزشگاه کازان آرنا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه  2 بر یک به نفع بلژیک به پایان رسید تا برزیل وداع تلخی از جام داشته باشد و شیاطین سرخ در نیمه نهایی رقیب فرانسه شوند.  

گل‌ها: فرناندینیو(13) گل به خودی-دی بروین(31) بلژیک-آگوستو(76) برزیل.

داور: میلوراد مازیچ از کشور صربستان

اخطارها:  الدرویلد ،مونیر(بلژیک)، فرناندینیو و فاگنر(برزیل).

اخراج: 

ترکیب برزیل: آلیسون، سیلوا، میراندا، مارسلو، فاگنر، کوتینیو، پائولینیو(73-آگوستو)، فرناندینیو، ویلیان(45-فرمینیو)، ژسوس(58-کاستا) و نیمار.

ترکیب بلژیک: کورتوا، الدرویلد، کمپانی، ورتونگن، مونیر، ویتسل، دی بروینه، فلینی، چادلی(83-فرمایلن)، لوکاکو(87-تیرمانس) و آزارد.

شرح نیمه اول

برزیلی ها بازی را خیلی خوب آغاز کردند و فشار بی امانی را روی دروازه شیاطین سرخ اروپا آوردند و چندین موقعیت عالی داشتند ولی نتوانستند استفاده کنند. برخلاف جریان بازی بلژیکی‌ها یک کرنر به دست آوردند و توپ روی دروازه برزیل آمد و فرناندینیو با یک گل به خودی دروازه خودشان را باز کرد تا بلژیکی ها جلو بیفتند. اما باز هم بلژیکی ها بر خلاف حملات گسترده برزیلی ها این بار نیز شیاطین سرخ به گل رسیدند تا شوک عجیبی را به سامباها وارد کنند. دی بروین با یک شوت زیبا از پشت محوطه جریمه دوازه برزیل را باز کرد تا 2 بر صفر جلو بیفتد.

شرح نیمه دوم

در نیمه دوم بازی سامباها فشارها را روی دروازه بلژیک را افزایش داد  ولی شیاطین سرخ خیلی خوب مقاومت کردند. اما مقاومت بلژیکی ها در نهایت در دقیقه 76 بازی شکسته شد و آگوستو بازیکن تعویضی سامباها با یک ضربه سر زیبا دروازه بلژیک را باز کرد تا امید به جمع برزیلی‌ها برگرداند. در ادامه تلاش زیاد برزیلی‌ها در ادامه فایده نداشت و در نهایت با این نتیجه شکست خوردند.

واکنش‌های کورتوا هم در درون دروازه بلژیک دیدنی بود و بارها مانع از باز شدن دروازه‌ تیمش شد.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار