\محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران در روزهای پایانی هفته جاری

  • کد خبر: 213326
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 27 تیر 1397

استنادنیوز؛رئیس پلیس راه مازندران اظهار کرد به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته جاری، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران اعمال خواهد شد

سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته جاری، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران اعمال خواهد شد

وی تصریح کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۲۷ تیرماه تا روز شنبه ۳۰ تیرماه از محورهای کرج – چالوس، فیروزکوه و بالعکس ممنوع شده است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، اضافه کرد: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۹ تیرماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۳۰ تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی افزود: در محور هراز تردد کلیه تریلرها از این محور ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۷ تیرماه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران،گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار