تجلیل از دکتر ولی‌پور در همایش بانوان نخبه مازندران

استنادنیوز؛در همایش تجلیل از بانوان نخبه و تاثیرگذار مازندران که با حضور جمعی از مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار ‏شد، از دکتر آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران تقدیر شد

همایش تجلیل از بانوان نخبه و تاثیرگذار با حضور عبدالله رضیان رئیس مجمع نمایندگان مازندران، مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، رضایی فرماندار ساری، جمعی از مسئولان و بانوان نخبه در مجتمع ایثار مازندران برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این مراسم درباره نقش زنان نخبه در توسعه و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی، گفت: سبک زندگی به همه آداب و رسوم، سنن و رفتارهایی که در زندگی اجتماعی مردم ساری و جاری است گویند، سبک زندگی هر فرد به ایدیولوژی و اعتقادات او بستگی دارد بناربراین مردم ایران با فرهنگ ملی و دین اسلام، سبک زندگی متفاوتی نسبت به سایر نقاط جهان دارند که مختص ایرانیان است.

آروز ولی پور تصریح کرد: دوجهانبینی مورد بحث توحیدی و مادی، توحیدی منجر به سبک زندگی اسلامی و خروجی جهانبینی مادی، جهان سلطه است که در مقابل هم هستند. خداوند مسیر را مشخص کرده و جاودانگی جز از مسیر سبک زندگی اسلامی نمی‌گذرد.

وی با اشاره به اینکه جهانبینی مادی طبق آیات قرآن به هلاکت می رسد، افزود: هویت یابی و خودباوری و رهایی از بیماری خودباختگی برای کسی است که توانایی ها و استعدادهای خود را خوب می شناسد و انتخاب سبک زندگی برایش آسان می شود.

این مسئول فرهنگی استان با اعلام اینکه سبک زندگی ایرانی با عجین شدن با سبک زندگی اسلامی به جاودانگی و کمال رسید و از سبک زندگی جهان سلطه رهایی یافت، خاطرنشان کرد: این رهایی آسان نیست چرا که همه آنها برای انحراف ما برنامه دارند تا خدا را از ما بگیرند و خدای زر و زور و تزویر را برای ما جایگزین کنند تا منافع انها را تضمین کند و برای آنها فرهنگ بسازند.

ولی پور ادامه داد: آنها می خواهند کشورهای اسلامی را به بحران هویت دچار کنند تا با پوچی مواجه شوند که یک سیاست فرعونی است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران گفت: دشمن بعد از طی کردن همه روش ها، الان از طریق اقتصاد و معیشت ورود کرده و این موضوع نباید دین و فرهنگ ما را نابود کند.

این مسئول فرهنگی استان تصریح کرد: براساس فرمایشات رهبری راه مقابله با ترفندهای دشمن ترویج فرهنگ اسلامی و ایرانی است.

ولی پور با اشاره به قدرت عاطفی زن نقش او را در خانواده محوری می کند و به جامعه تسری می دهد، افزود: اگر هر زنی بتواند سبک زندگی خانواده خود را اصلاح کند و فرزندان را خوب تربیت کند و نقش مادری را با جدیت ایفا کند، جامعه اصلاح خواهد شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

آخرین اخبار