استعفای شهردار رشت پس از ده ماه فعالیت

استنادنیوز؛مسعود نصرتی پس از گذشت حدود ده ماه از شروع فعالیتش در شهرداری رشت رسماً استعفای خود را از این سمت اعلام کرده است

مسعود نصرتی پس از گذشت حدود ده ماه از شروع فعالیتش در مسند شهرداری کلانشهر رشت،‌ بالاخره در میان گفت‌ و شنودهای بسیار، اخیراً با تقدیم متنی به رئیس و اعضای شورای شهر رسماً استعفای خود را از این سمت اعلام کرده است.

 ‌در ماه‌ها و به ویژه هفته‌های اخیر انتقادات بسیار فراوانی به برخی از اقدامات و عملکردهای شهردار رشت در حوزه‌هایی نظیر مسائل مربوط به استخدام و به‌کارگیری نیروی انسانی،‌ عدم تحقق کامل بودجه و یا عدم حمایت لازم از کارگران شهرداری شده بود.

نصرتی مدرک دکترای برنامه‌ریزی شهری را در کارنامه خود دارد و طبق آخرین شنیده‌هایی که از شورا و گوشه و کنار شهر به گوش می‌رسد از عزیمتش به تهران و در اختیار گرفتن پست قائم مقامی سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور توسط وی حکایت دارد.

 پس از قبول استعفای نصرتی توسط شورا بر اساس شنیده‌ها در حال حاضر از افرادی نظیر محمد پورناصرانی، علی بهارمست، محمدرضا شیرزاد و فرامرز جمشیدپور به عنوان گزینه های احتمالی تصدی بر سرپرستی شهرداری رشت تا انتخاب شهردار آتی نام برده می‌شود.

 در این مدت کوتاه فعالیت نصرتی علاوه بر انواع و اقسام پروژه‌هایی نظیر پیاده راه فرهنگی،‌ شب‌های روشن رشت و یا قطار شهری یکی از مهم‌ترین و جنجالی‌ترین موضوعاتی که در زمان وی مورد مناقشه قرار گرفت قضیه مربوط به احداث تصفیه‌خانه و زباله‌سوز سراوان رشت بود

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار