دستگیری کلاهبردار میلیاردی تسهیلات بانکی غیر مجاز در ساری

استنادنیوز؛فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری فردی که با سوء استفاده از موقیعت شغلی و جعل به پرداخت تسهیلات بانکی غیرمجازبه تعدادی از افراد خاص در ساری اقدام می‌کرد، خبر داد

 فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری فردی که با سوء استفاده از موقیعت شغلی و جعل به پرداخت تسهیلات بانکی غیرمجاز و غیرقانونی 8 میلیاردی به تعدادی از افراد خاص در ساری اقدام می‌کرد، خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر پرداخت تسهیلات غیرمجاز و غیرقانونی به افرادی خاص در یکی از بانک‌های شهرستان ساری، موضوع در دستور کار کاراگاهان و کارشناسان  پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

میر فیضی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی متهم به سوء استفاده از موقعیت شغلی و جعل در یکی از بانک‌های شهرستان ساری شدند.

وی تصریح کرد: ماموران در تحقیقات پلیسی دریافتند، این فرد در ازای دریافت وجه و مبالغ هنگفت از شهروندان اقدام به پرداخت تسهیلات غیرمجاز و غیرقانونی به آنان می‌کرد که با هماهنگی قضابی این فرد شناسایی و دستگیر شد.

میرفیضی گفت: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی و پرداخت بیش از 8 میلیارد ریال وام و تسهیلات غیرمجاز از راه‌های غیرقانونی به افرادی خاص اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران  با بیان اینکه کلاهبرداری‌ها و سایر جرائم مالی و اقتصادی نتیجه یک فرایند آگاهانه، عمدی برای کسب منفعت و موقعیت به شکل خلاف قانون‌ است از شهروندان خواست؛ ضمن رعایت مقررات مالی در معاملات بانکی و ... از اعتماد به افراد فرصت‌طلبی که به بهانه تسریع در کار و ... تقاضای وجه از آنان می‌کنند، خودداری کرده و در صورت مشاهده چنین افرادی موضوع را به مراجع قانونی اطلاع دهند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار