از 22 شناگاه مازندارن تنها دو جایگاه، مناسب برای گردشگران است

 استنادنیوز؛دادستان مرکز مازندران بیان کرد از 22 شناگاه در استان فقط تنها دو جایگاه، مناسب شناخته شده است که این مهم نیازمند بررسی و پیگیری مسئولان استانی است

سید یونس حسینی عالمی در نشست روسای دادگستری‌ها و داستان‌های استان بر لزوم برخورد جدی دادستان‌ها با اراذل و اوباش و بر هم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی در استان تاکید کرد.

وی بر لزوم برخورد با بر هم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی در استان تاکید کرد و افزود: دادستان‌ها باید با جدیت و برنامه‌ریزی مناسب از ضابطان قضایی بخواهند تا برخورد جدی و مناسب با بر هم زنندگان امنیت اجتماعی مردم داشته باشند.

دادستان مرکز استان به موضوع منابع طبیعی و محیط زیست اشاره کرد و افزود: باید داستان‌های سراسر استان در این موارد اقدام قاطع موثری داشته باشند، بطوری که ازسوی رئیس کل دادگستری استان و دادستانی بازدیدهای میدانی به صورت نامحسوس و محسوس صورت می‌گیرد.

وی بیان داشت: رویکرد زمین‌خواران نسبت به گذشته تغییر کرده و امروز از شکل تغییر کاربری زراعی به مسکونی به سمت سوءاستفاده از ظرفیت‌های قانونی موجود در تصرف اراضی ملی و دولتی تغییر شکل یافته است.

حسینی عالمی درباره شناگاه‌های استان نیز افزود: طبق آمار اخذ شده از سوی محیط زیست در خصوص شناگاه‌های استان و بررسی‌ها و اقدامات انجام گرفته در این باره، از 22 شناگاه در استان فقط تنها دو جایگاه، مناسب شناخته شده است که این مهم نیازمند بررسی و پیگیری مسئولان استانی است و دستگاه قضایی نیز پیگیر این موضوع است.

وی به بحث محیط زیست و رود خانه‌ها اشاره کرد و افزود: عملکرد محیط زیست در استان مطلوب نیست، به طوری که اکثر فاضلاب‌های شهری و خانگی و کشتارگاه‌ها به رودخانه‌ها منتهی می‌شود و برای رفع این موارد باید محیط زیست با جدیت بیشتری ورود پیدا کرده و در نگهداری و حفظ محیط زیست کوشا باشد واین امر تلاش دیگر دستگاه و مسئولان استانی را در حمایت از این نهاد را می‌طلبد.

انتهای پیام/م

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار