رشد 44درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر امیرآباد در 4ماهه نخست سال

استنادنیوز؛بندرامیرآباد با بارگیری بیش از ۱۸۸ هزار تن کالا در چهار ماه گذشته از رشد ۲۲ درصدی صادرات کالا در مقایسه با مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ مدیربنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با اعلام این خبر گفت در تیرماه سال جاری صادرات کالاهایی از قبیل خاک کلینکر ، سنگ گرانیت ، کالاهای معدنی و مواد نفتی از رشد  ۱۰۰ درصدی صادرات برخوردار بود.

سیاوش رضوانی افزود بندرامیرآباد با بارگیری بیش از ۵۹ هزار تن کالا در ماه گذشته نیز ، از رشد ۴۳ درصدی صادرات کالا نسبت به مدت مشابه سال قبل  برخوردار بوده است.

وی میزان تخلیه و بارگیری کالا در چهار ماه نخست سال ۹۷ را یک میلیون و ۱۰۳ هزار۷۹۲ تن عنوان کرد که در مقایسه با ۷۶۷ هزار و ۳۶۱ تن مدت مشابه سال قبل ۴۴ درصد رشد داشته است.

مدیربندرامیرآباد به همایش بین المللی توسعه صادرات از مسیر دریای خزر که در تیرماه سال جاری به میزبانی بندرامیرآباد برگزار شد اشاره و از آن به عنوان  فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت ها  و توانمندی های  منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد به صاحبان کالا ، سرمایه گذران و صادرکنندگان یاد کرد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار