افتخاری بزرگ برای مازندران؛از کلاسهای تقویتی یا مدرسان خصوصی استفاده نکردم

استنادنیوز؛روزی ۱۰تا ۱۲ ساعت به مطالعه می پرداختم و از کلاسهای تقویتی و آموزشی یا مدرسان خصوصی استفاده نکردم

خیلی خوشحالم که توانستم چنین رتبه با ارزشی را در کشور کسب کنم و تمام تلاش من ارتقای سطح علمی و کسب علم بوده و در کنکور توانستم به خواسته خود دست پیدا کنم و در آینده نیز این مسیر را ادامه دهم.

من تا سال سوم متوسطه هیچ تصمیم خاصی برای موفقیت در کنکور نداشتم و تنها خواسته من قبولی در دانشگاه تهران بود اما از تابستان سال گذشته تمام عزم خود را جزم کردم و تصمیم گرفتم به طور جدی برای دانشگاه درس بخوانم.به‌احتمال زیاد در رشته برق یا رایانه ادامه تحصیل می‌دهم و کسب رتبه‌های علمی بالا در اولویت برنامه‌های تحصیلی‌ام قرار دارد.

شاطری با بیان اینکه در هیچ یک از کلاسهای تقویتی و آموزشی یا مدرسان خصوصی استفاده نکردم و تنها کتاب های درسی خود را مطالعه کردم افزود: روزی ۱۰تا ۱۲ ساعت به مطالعه می پرداختم و در این مدت از هر گونه مهمانی و رفتن به اماکن تفریحی خودداری کردم.

وی افزود: خانواده از نظر انگیزشی و مالی نقش مهمی در کسب این رتبه برای بنده داشتند و کسب این رتبه به معنای قدردانی از زحمات آنان است.

شاطری درباره افرادی که موفق به رتبه‌های بالا نشده‌اند و قبول‌نشدگان کنکور 97 گفت: اگر دانش‌آموزان انگیزه و تلاش خود را افزایش دهند قطعاً به نتیجه دلخواه خود یعنی کسب رتبه بالا دست پیدا می‌کنند.

 

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار