توقیف خودرویی با 40 کیلوگرم موادمخدر در سوادکوه

استنادنیوز؛رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از دستگیری دو سوداگر مرگ و کشف ۴۰ کیلو گرم تریاک با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سوادکوه خبر داد

 سرهنگ علیرضا ثقفی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر این که، یکی از سوداگران مرگ قصد انتقال مواد مخدر از محور سوادکوه را دارد، موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران، افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه، متهم و همراهان وی را حین تردد در این محور با یک دستگاه خودروی ۲۰۶ شناسایی کردند.

سرهنگ ثقفی،تصریح کرد: با همکاری ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدرشهرستان سوادکوه ، خودروی مورد نظر در عملیاتی ضربتی متوقف و سرنشینان آن که یک زن و یک مرد اهل استان گلستان بوده اند دستگیر شدند.

وی از کشف قریب به ۴۰ کیلو گرم تریاک در بازرسی از خودروی متهمان خبر داد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس مواد مخدر مازندران در ادامه خاطرنشان کرد: تبلیغات اغواگرایانه مافیای مواد مخدر در خصوص تاثیرات مثبت مواد مخدر برای تقویت حافظه و .. باعث بوجود آمدن اعتیاد و مشکلات زیاد زندگی برای فرد، خانواده و جامعه می شود.





telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار