بابایی کارنامی؛ آزادگان، سند عزت و افتخار ایران اسلامی هستند

استنادنیوز؛علی بابایی کارنامی با اشاره به اینکه صبر و بردباري يكي از آموزه هاي ديني ما است، گفت: آزادگان اسناد زنده افتخار نظام و هشت سال دفاع مقدس هستند.

عضو هیات مدیره شرکت های وابسته هلدینگ تاپیکو با بیان اینکه صبر و بردباري يكي از آموزه هاي ديني ما است که آزادگان این ویژگی ها را به درجات عالی رساندند، تصريح كرد: خداوند در قرآن كريم وعده اين را داده كه هر جا سختي و دشواري وجود دارد تبديل به آساني مي شود و اين درباره آزادگان و خانواده هاي آنان تحقق پيدا كرد، آنان پس از سختی های فراوان امروز خاطرات آن دوران را مرور می کنند.
وی گفت: آزادگان به ولايت پايبند بوده اند و پايبند مانده اند بر همین اساس باید قدر این اسطوره های صبر و مقاومت را دانست، و گفت:آزادگان، گنجینه‌های ارزشمندی هستند که در وجود آن‌ها، فرهنگ انسان‌ساز دوران اسارت نهفته است.

بابایی کارنامی بیان کرد:امروز ترویج فرهنگ اسارت آزادگی و از خود گذشتگی سبب پرورش جوانانی شده است که در تداوم راه شهدا و ایثارگران با شجاعت در میدان‌های مبارزه از جمله دفاع از حرم اهل‌بیت علیه‌السلام به‌عنوان مدافعین حرم پای در میدان گذاشته‌اند و این ثمره‌ استقامت و صبر  آزادگان و جانبازان عزیز است، پس می‌توان نتیجه گرفت که به حمدالله راه شهدا ادامه دارد.

 

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار


Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193