باید انقلابی در سیستم اداری کشور انجام شود/ مردم از عملکرد نمایندگان مجلس گلایه دارند

استنادنیوز؛ نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاربه اینکه باید انقلابی در سیستم اداری کشور انجام شود، گفت: مردم از عملکرد نمایندگان مجلس گلایه دارند.

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری  با بیان اینکه هفته دولت روز قدردانی از زحمات دولت‌مردان است، اظهار کرد: سخنران پیش از خطبه به برخی از خدمات دولت به مردم اشاره کرد و امیدواریم که این خدمات به محرومان ادامه داشته باشد.

وی افزود: بنده به سخنران پیش از خطبه‌ها هم گفتم که مسائل اقتصادی امروز مانند شیشه عمر ما است و حل مشکلات اقتصادی اولویت جامعه است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: صدا و سیما وضعیت اقتصادی بازار تهران را نشان می‌دهد که اوضاع نگران کننده‌ای است اما خوشبختانه در اهواز وضعیت بازار را بهتر می‌بینم. این وضعیت یک وضعیت بغرنج است و ائمه جمعه کشور نشستی در تهران داشتند و قطعنامه‌ای صادر کردند.

وی با بیان اینکه در این قطعنامه به سران سه قوه تذکر داده شد، بیان کرد: در این قطعنامه از عملکرد نمایندگان مردم در مجلس گلایه شد چرا که در دو بُعد ملی و استانی نتوانسته‌اند آن طور که از آنها انتظار می‌رود، عمل کنند.

آیت الله موسوی جزایری عنوان کرد: قوه قضائیه هم شعارهایی درباره مبارزه با فساد سر می‌دهد اما نتیجه عملکرد آنها در مبارزه با فساد را ندیده‌ایم.

وی اظهار کرد: در این قطعنامه از دولت خواسته شده که در ترمیم کابینه و جایگزینی مدیران جهادی و با انگیزه اقدام کند. وزرای دولت هم باید این عملکرد را در برابر مدیران استانی خود اعمال کنند تا خیلی زود از شرایط موجود خارج شویم.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه دولت به دو جناح برنامه ریز و عملیاتی نیاز دارد، گفت: اگر احساس کردیم که مجموعه دولت فلج و دست و پا بسته است باید یک انقلابی برپا کنیم و این انقلاب باید در سیستم اداری کشور رخ دهد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار


Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193