• مدیر شعب بانک کشاورزی مازندران:

پرداخت 198 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در 5 ماهه نخست سال

استنادنیوز؛مدیر شعب بانک کشاورزی مازندران اظهار کرد: در سال 96 مبلغ 650 میلیارد ریال و در 5 ماهه نخست امسال، مبلغ 198 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، پرداخت شده است

علی کمندی امروز در نشستی خبری با اصحاب رسانه مازندران اظهار داشت: بانک کشاورزی مازندران با داشتن 94 شعبه و بالغ بر 800 نفر نیروی انسانی توانمند، نقش بسزایی در اقتصاد استان به ویژه بخش کشاورزی دارد.

وی افزود: شعب مازندران در سال گذشته مبلغ 21 هزار و 205 میلیارد ریال تسهیلات، به 105 هزار و 314 نفر از متقاضیان زیربخش‌های زراعت، باغداری، دام و طیور، شیلات و آبزیان و صنایع تبدیلی کشاورزی پرداخت کردند.

کمندی بیان کرد: بانک کشاورزی مازندران از ابتدای سال 97 از طریق شعب خود با جذب 98 درصد اعتبار، بالغ بر 781 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری پرداخت کرده و ین میزان تسهیلات به 479 نفر از متقاضیان پرداخت شده که با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی و منابع داخلی بانک به منظور ایجاد اشتغال پایدار در اختیار سرمایه‌گذاران و کارآفرینان در مناطق روستایی و عشایری قرار می‌گیرد.

مدیر شعب بانک کشاورزی مازندران افزود: از آغاز فصل بهره برداری و خرید تضمینی گندم در سال 97 تاکنون 86 هزار 815 تُن گندم به ارزش 1149 میلیارد و 255 میلیون ریال از کشاورزان مازندرانی خریداری و بیش از 617 میلیارد و 19 میلیون ریال بابت خرید تضمینی گندم به حساب کشاورزان و گندمکاران مازندرانی واریز شد.

کمندی خاطرنشان کرد: با این میزان پرداختی تاکنون 53 درصد از مطالبات گندم گندم کاران استان پرداخت و مابقی آن به مبلغ 543 میلیارد ریال در صف انتظار پرداخت قرار گرفته است.

وی به کسب رتبه اول کشور توسط بانک کشاورزی مازندران در سال 96 با پرداخت بیش از 998 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی اشاره کرد و گفت: این بانک همچنین بیش از 265 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی از محل منابع داخلی بانک به متقاضیان پرداخت کرد.

کمدی از پرداخت بیش از 783 میلیارد ریال تسهیلات در زیربخش صنایع تبدیلی به اشخاص حقیقی و حقوقی استان طی سال 96 خبر داد و گفت:  بیش از 568 میلیارد ریال تسهیلات تامین مالی به بنگاه‌های کوچک و متوسط اقتصادی و زودبازده استان نیز پرداخت شد.

در این راستا در سال 1396، مبلغ 568 میلیارد و 367 میلیون ریال تسهیلات تامین مالی به بنگاه های کوچک و متوسط اقتصادی و زودبازده به 231 نفر از واجدان شرایط توسط شعب بانک کشاورزی استان مازندران پرداخت شد.

مدیر شعب بانک کشاورزی مازندران افزود: در راستای مسئولیت اجتماعی و در اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید با هدف تحکیم بنیان خانواده، ترویج و سهولت اجرای سنت حسنه ازدواج و افزایش امید به زندگی، در سال 96 مبلغ 650 میلیارد ریال و در 5 ماهه نخست امسال، مبلغ 198 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، پرداخت شده است.این میزان تسهیلات در مجموع به 7 هزار و 453 نفر از متقاضیان پرداخت شد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار