مهم ترین هدف پروژه مهر رشد کیفی فرایند تعلیم و تربیت در مدارس است

استنادنیوز؛عسگری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اظهار کرد:مهم ترین هدف پروژه مهر رشد کیفی فرایند تعلیم و تربیت در مدارس است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «عسکری نیکزاد» ضمن بازدید از مدرسه شاهد شهید جهانیان فریدونکنار درخصوص روند پروژه مهر، چگونگی محدوده بندی مدارس، هدایت تحصیلی وضعیت ثبت نام، نحوه آموزش و عملکرد مدرسه، تعداد دانش آموزان و ساماندهی نیروی انسانی با عوامل اجرایی به گفتگو پرداخت.

وی اظهارکرد: پروژه مهر فرآیند برنامه‌ریزی و مدیریت فعالیت‌های آموزش و پرورش به منظور ارتقای کمی و کیفی عملکرد نیروی انسانی، بهینه‌سازی فضاهای آموزشی و تمهید مقدمات لازم برای بازگشایی پرشور مدارس است که لازم است همه دستگاه‌های اجرایی در این زمینه مشارکت کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: امیدواریم با تلاش همکاران و دستگاه‌های اجرایی مربوط در سال تحصیلی جاری شاهد سال تحصیلی بانشاط و متفاوتی در استان  باشیم.

نیکزاد به ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: مشارکت نهادها و مردم در آموزش و پرورش می‌تواند این نهاد مقدس را یاری کند، زیرا آموزش و پرورش متعلق به همگان است و پیشرفت و تعالی آن نیز باعث پیشرفت و تعالی جامعه می‌شود.

 وی افزود: مهم ترین هدف پروژه مهر رشد کیفی فرایند تعلیم و تربیت در مدارس است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی های انجام شده در قالب پروژه مهر، مهری پرنشاط در سال تحصیلی جدید در ابعاد آموزشی و پرورشی برای آینده سازان این مرز و بوم رقم خواهد خورد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار