• تیم کوک:

ساعت اپل رکوردها را جابجا کرد

مدیرعامل شرکت اپل در جدیدترین اظهارات خود مدعی رکورد شکنی ساعت های این شرکت در فروش شده است

به گزارش استناد نیوز به نقل از رویترز؛ تیم کوک، مدیرعامل شرکت اپل، در جدیدترین اظهارات خود از شکسته شدن رکورد فروش ساعت های هوشمند این شرکت خبر داد.

کوک در اظهارات خود اعلام کرد ساعت اپل فروش بسیار خوبی در بازار جهانی داشته است و یکی از محبوب ترین هدایای تعطیلات سال جاری است.

 

صحبت های کوک پس از انتشار گزارشی از سوی سازمان تحقیقات فناوری "آی‌دی‌سی" منتشر شده است که بر اساس آن، شرکت اپل در سه ماهه سوم سال 2016، 1.1 میلیون دستگاه ساعت اپل به فروش رسانده است، رقمی که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته کاهشی 71 درصدی را نشان می دهد. این موسسه هنوز رقمی در خصوص فروش ساعت اپل در سه ماهه قبل از تعطیلات منتشر نکرده است.

 

تیم کوک تاکنون به درخواست رسانه ها در خصوص انتشار آمار دقیق فروش ساعت اپل پاسخ نداده است. شرکت اپل نیز تاکنون اطلاعات دقیقی در خصوص عملکرد ساعت اپل منتشر نکرده و در گزارش های سالانه خود نیز رقم فروش این دستگاه را با آمار فروش سایر محصولات خود، همانند آیپاد و تلویزیون اپل، ترکیب کرده است.

 

به نظر می رسد این اعلام رکورد شکنی بدون اعلام آمار دقیق تنها جنبه تبلیغاتی داشته باشد، از آنجا که در صحبت های تیم کوک ساعت اپل را یکی از محبوبترین هدایای تعطیلات کریسمس معرفی کرده این احتمال قوت می گیرد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

آخرین اخبار