مازندران در هفتمین جشنواره کشوری نوجوان سالم خوش درخشید

استنادنیوز؛  3دانش آموز و یک فرهنگی استان مازندران در هفتمین جشنواره کشوری نوجوان سالم با کسب رتبه های برتر خوش درخشیدند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛  3 دانش آموز مازندرانی در بخش های مقاله، فیلم کوتاه و انیمیشن و همچنین یک همکار فرهنگی در بخش ابتکارات توانستند در این جشنواره که از 12 الی 14 شهریور در شیراز برگزار شد، موفق به کسب یک رتبه اول، دو رتبه دوم و یک رتبه سوم کشور شدند.

«ماه منیر نعمتی» دانش آموز مقطع متوسطه دوم ناحیه 1 ساری در بخش مقاله، «نورا نصیری نیا» دانش آموز مقطع متوسطه اول شهرستان تنکابن در بخش فیلم کوتاه، «زهرا جباری نیا» دانش آموز متوسطه دوم شهرستان رامسر در بخش انیمیشن و همچنین «عظیمه علی گل زاده» فرهنگی شهرستان بابلسر در بخش ابتکارات، 4 نفری بودند که از بین 35 اثر ارسالی استان مازندران به جشنواره کشوری توانستند موفق به کسب رتبه شوند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران در این زمینه با تأکید بر این که پایه‎های توسعه یک جامعه نسل شایسته آن جامعه است و نوجوانان، سنگ بنای آینده بانشاط و بااقتدار کشور هستند، اظهار کرد: این مسئله اهمیت توجه به نسل نوجوان در جامعه را به خوبی مشخص می‎کند.

«سید علی ساداتی» به خطرات موجود در بین نوجوانان اشاره کرده و افزود: کسانی که آینده باصلابت و بااقتدار و توسعه‌یافته جمهوری اسلامی را نمی‎خواهند به این فکر هستند که نوجوانان ما را به مشکلات متعدد مبتلا کنند و این در حالی است که خود نوجوانان نیز به‌طور طبیعی با خطرات مختلف مواجه هستند.

وی برپایی جشنواره سالانه نوجوان سالم را با هدف عبور دادن نوجوانان از این تنگناها عنوان کرد و ادامه داد: این جشنواره با آثار خود دانش‌آموزان شکل می‎گیرد که امسال در مرحله‎های شهرستانی و استانی و کشوری همراه است. دانش‌آموزان در آثار خود راه‎های برون‌رفت از ابتلا به خطرات و تهدیدات را به نمایش درآورده و شیوه برون‌رفت از این تهدیدها را راهنمایی می‎کنند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار