• مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران؛

رشد پیک بار شرکت توزیع نیروی برق مازندران کمتر از شبکه سراسری بوده است

استنادنیوز؛ قاسم شهابی با بیان اینکه پیک بار شبکه سراسری در تابستان سال 97 نسبت به سال گذشته 2.99 درصد رشد داشته در حالی که مصرف برق در مازندران نسبت به سال گذشتهبمیزان 2.26 درصد رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با بیان اینکه در حال حاضر انرژی برق با زندگی روزمره مردم عجین شده است اظهار کرد: تمام تلاش مجموعه صنعت برق مازندران این بود که در شرایط سخت گرمای تابستان سال جاری مردم آسیب نبینند.

وی با اشاره به این‌که پیک برق مازندران در روز پنج شنبه 11 مردادماه 97 به میزان 1943 مگاوات بود افزود: پیک برق سال گذشته 1900 مگاوات بوده است.

شهابی میزان کل انرژی تحویلی در روز پیک مصرف سال 97 را 39594 مگاوات ساعت عنوان و تصریح کرد: اقدامات بسیار خوبی بر اعمال مدیریت بر خاموشی ‌ها بر مشترکان صنعتی و مردم صورت گرفته است تا با کمترین تنش تابستان سال جاری را سپری کنند.

وی با بیان اینکه صنعت برق مازندران در چند سال اخیر با مدیریت خاموشی و رعایت عدالت با کمترین خاموشی کارنامه درخشانی داشته است افزود؛ با برنامه‌ریزی‌ های که برای خاموشی ها اعمال شد تمام سعی مان این بود که مشترکان کمترین آسیب را ببینند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران اظهار داشت: مردم شریف مازندران تنها با ۱۰ درصد صرفه‌جویی در ساعات اوج مصرف 12 تا16 و 20تا 23 صنعت برق را در تامین برق مطمئن همراهی کردند.

وی با قدردانی از همکاری صنایع و مردم مازندران در بحث مدیریت مصرف، تصریح کرد: با اجرای برنامه‌های مدیریت اضطراری بار و طرح های پاسخگویی بار و همکاری و هماهنگی با مشترکین در ساعات اوج و نیز تغییر ساعت کار اداری ادارات در مازندران مدیریت بار بسیار خوبی انجام‌شد که حداکثر این همکاری 400 مگاوات بوده است.

شهابی طرح کاهش یا قطع بار برنامه‌ریزی‌شده، ذخیره عملیاتی و مولد صنایع را از طرح‌های مدیریت بار در تابستان سال جاری برشمرد و گفت: با مبادله تفاهم‌نامه‌های پاسخگویی بار در طرح کاهش یا قطع بار برنامه‌ریزی‌شده توانستیم مدیریت و کاهش بار خوبی داشتیم.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار